Dzień Kobiet – prezent dla żony, matki i kochanki

Prawdziwy mężczyzna powinien dbać o wszystkie kobiety swojego życia. I pisząc wszystkie, mamy na myśli naprawdę wszystkie. Także tę, o której nie wiedzą pozostałe kobiety życia. O niej przede wszystkim nie wolno ci zapomnieć.
iStock-664667622.jpg

Wszystkie internetowe bieda-poradniki piszą o super prezentach na Dzień Kobiet jedynie z myślą o drugich połówkach facetów, czyli o żonach/narzeczonych/dziewczynach. Ale przecież doskonale wiemy, że takie poradniki nie uwzględniają przynajmniej jednej ważnej kobiety w życiu każdego mężczyzny, czyli matki.

My w CKM-ie nigdy nie zapominamy o żadnej kobiecie, dlatego w niniejszym tekście przeczytasz o prezentach nie tylko dla swojej żony/dziewczyny, ale także dla swojej matki i kochanki. W końcu zdajemy sobie sprawę, że niektórzy faceci uważają, że monogamia to nazwa takiego portugalskiego święta i to doskonale rozumiemy. Nie chcemy też, by oni czuli się pominięci. A już tym bardziej - ich kochanki. Dlatego jedziemy.

Prezent dla żony

Jeśli nie masz kochanki, to prezent dla twojej żony powinien być absolutnie priorytetowy. W końcu gdy o nim zapomnisz, to prawdopodobnie do końca miesiąca będziesz musiał spać razem z psem w jego kojcu. Dlatego przygotuj dla swojej ukochanej coś specjalnego: romantyczną kolację, kwiaty, ekskluzywną bieliznę i/lub szpilki w prezencie, ewentualnie weekend za miastem. I oczywiście mnóstwo seksu, dokładnie takiego, jak lubi twoja luba.

W wersji alternatywnej, gdy masz kochankę, dla żony wystarczą kwiaty. W końcu nie chcesz, by coś odkryła, a zapomnienie o Dniu Kobiet może być początkiem jej podejrzeń.

Prezent dla matki
Matka to zdecydowanie jedna z najważniejszych kobiet twojego życia. W końcu to ona cię wychowała i podcierała ci tyłek, jak jeszcze nie odróżniałeś kupy od czekolady. Nie musisz jednak przesadzać z prezentem, dla matki najważniejsza jest bowiem pamięć. Kup jej więc dobrą książkę, jakąś aromatyczną herbatę, ewentualnie podaruj kwiaty. I pamiętaj – wpadnij w końcu na obiad.

Prezent dla kochanki
Istnienie kochanki w twoim życiu spycha na dalsze miejsca twoją matkę i żonę. W końcu jeśli na boku i w tajemnicy regularnie bzykasz inną kobietę niż twoja żona, to zależy ci zarówno na tym bzykaniu, jak i na dyskrecji. Tym bardziej, gdy kochanka nie wie o żonie. Nie chciałbyś przecież żadnej sceny. Masz zbyt wiele do stracenia.

Dlatego jeśli posiadasz kochankę, to zaproponuj jej to, co proponowałbyś żonie, czyli kolację, kwiaty, bieliznę/szpilki i dwudniowy seks w weekend poza miastem. Musi być z pompą i rozmachem. 

TA DZIEWCZYNA MOGŁABY BYĆ TWOJĄ ŻONĄ I KOCHANKĄ:Dodał(a): TM/ fot. istockphoto.com Poniedziałek 05.03.2018