Dzięki temu człowiekowi rudzi mają większe szanse na seks

Jego fenomen jest korzystny nie tylko dla niego samego, ale także dla wszystkich rudych facetów z całego świata. To właśnie dzięki temu gościowi, mają bowiem znacznie większą szansę na seks.


Wszyscy dobrze wiemy, że rudzi faceci z reguły nie mają łatwego życia, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. To się jednak zmienia dzięki Edowi Sheeranowi. I pewnie, możecie powiedzieć, że Sheeran nagrywa kiepskie piosenki i że słuchają go tylko ludzie, którzy nie potrafią odróżnić muzyki od piszczenia kredy za mocno przyciśniętej do tablicy, ale fakty są takie, że muzyk znacząco przyczynił się dla dobra społeczności rudowłosych mężczyzn.

Badania, przeprowadzone przez serwis Casumo, wykryły bowiem coś, co nazywa się „Efektem Eda Sheerana”. Polega on na tym, że faceci w wieku 25-34 zyskują znacznie więcej seksualnej atencji ze strony płci pięknej, wraz ze stale rosnącą popularnością brytyjskiego muzyka. Co więcej, odkąd na widok Sheerana staniki większości kobiet same się rozpinają i rzucają mu pod nogi, rudowłosi mężczyźni coraz rzadziej są obiektami żartów związanych z ich kolorem włosów.

Poza tym, kobiety coraz rzadziej oceniają rudych przez pryzmat ich wyglądu, bo przykład Sheerana pokazał im, że ich osobowość może być również interesująca. Przyznaje się do tego 1/3 ankietowanych kobiet.

I choć całość brzmi dość brutalnie, to rudzi niestety są ofiarami wielu stereotypów. Dzięki Edowi może w końcu świat przekona się, że prawda jest inna.


ZOBACZ TEŻ FOTKI GORĄCEJ I RUDOWŁOSEJ JESSY HINTON

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. .instagram.com/teddysphotos/?hl=pl Czwartek 07.09.2017