Dziedzictwo Bourne’a

Weekendowy Seans Kinowy rusza jak co tydzień. Nie wiesz na co warto wybrać się do kina? CKM.PL rozwiąże ten problem!

dziedzictwo bournea.PNG

Byłeś już na naszym fejsie?

Dziedzictwo Bourne’a
reż.: Tony Gilroy
produkcja:
USA

Jako, że trylogia Bourne’a  zarobiła blisko miliard dolarów, nic więc dziwnego, że mamy oto kolejną część tej Rachel Weisz.jpgmaszynki do robienia pieniędzy. Czwarty film z serii jest nie tylko uzupełnieniem poprzednich, ale i klamrą spinającą wszystko, co mieliśmy okazję obejrzeć do tej pory. O dziwo największe obawy fanów zostały nieuzasadnione, bowiem produkcja naprawdę trzyma poziom.

Jedną z najistotniejszych rzeczy jest na pewno fakt, że w filmie nie uświadczymy już Matta Damona (czyli tytułowego Bourne’a). Zastąpi go za to agent Aaron Cross, w którego wcieli się Jeremy Renner. Wszyscy trzęśli portkami, a wyszło to nawet całkiem zacnie. Z resztą wybierzcie się do kina i oceńcie sami.

Milf, ale do bzyknięcia

Jeśli chodzi o aktorki, młodych dup w rolach głównych stanowczo brakuje. Proponujemy za to zwrócić uwagę na dojrzałą jak ulęgałka Rachel Weisz. Może to i dziewoja już nie pierwszej świeżości, ale cycki wyskakujące z jej sukienki wciąż dają radę (co widać na załączonym obrazku). Poza tym Rachel jest niezłą aktorką (na swoim koncie ma m.in. Oskara i Złoty Glob dla najlepszej aktorki drugoplanowej).Dodał(a): Jagoda Piątek 17.08.2012