Dzeci palą trawkę z rodzicami

Nagrali rodziców po raz pierwszy palących marihuanę z dziećmi. Wyszło zabawnie i niezręcznie, czyli dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy.

gł.jpg

Jakie są najbardziej niezręczne sytuacje przy których mogą nakryć cię rodzice? Punktem pierwszym z pewnością będzie masturbacja. Jak potem spojrzeć ojcu w oczy, albo chociaż podać rękę? Ciężko prawda? Dziwnie jest również zostać przyłapanym na korzystaniu z różnych używek. Co innego kiedy można za obopólną zgodą spróbować pewnego specyfiku.

Oczywiście będąc rodzicem należy być odpowiedzialnym, ale dobrze jest jednak kontrolować zamiłowania latorośli, a także próbować zrozumieć co widzą w swoich ulubionych zajęciach. Nawet jeśli oznacza to zaproponowanie dziecku zapalenia wspólnie „trawki”.

Cut Video namówiło trójkę rodziców i ich dzieci, aby usiedli razem i skorzystali z miękkiego narkotyku. Wywołało to sytuacje tyle niezręczne co zabawne. Próbowaliście kiedyś tłumaczyć dziadkom jak działa najnowsza aplikacja na smartphone’a pozwalająca na kontrolowanie spalonych kalorii? No cóż, uczestnicy eksperymentu mieli nieco łatwiej.

Sonda

Zapaliłbyś z rodzicami?

Niemniej dziwnie jest korzystać z bonga, gdy matka cię dopinguje. Kiedy ona zaciągnie się, pewnie serce bije szybciej. Z ekscytacją czeka się na efekt. Posłuchajcie jakie były wrażenia ludzi z wideo. Żeby było zabawniej twórcy przygotowali dla nich karteczki z pytaniami, które zadają sobie po odpowiedniej dawce.

Wśród nich znalazło się pytanie o legalizację narkotyku, czyli standardowo. Rodzice otrzymali również możliwość oczyszczenia się z grzechów, a dzieci mogły dowiedzieć się, czy ojciec z matką nie lubili zapalić jointa, kiedy kobieta była w ciąży. To są te grzeczniejsze pytania. Ale potem bywa o wiele ostrzej.Dodał(a): Paweł Zieleń Poniedziałek 30.01.2017