Dying Light - zagraj już dziś!

Techland właśnie umożliwił uczestniczenia w rozegraniu jednej z misji swojej najnowszej produkcji – Dying Light, która premierę będzie miała 30 stycznia 2015.
dying-light.jpg

Rozgrywka jest dość nietypowa – to interaktywne wideo w serwisie YouTube, w którym główny bohater ma do wykonania misję (Techland rok temu zrobił to samo z grą "Hellraid"). Użytkownik decyduje którędy podążać będzie agent i czy ma się wdawać w krwawe jatki z zainfekowanymi, czy przemknąć po cichu za ich plecami. Oczywiście domyślamy się co wybierzesz…Zwiastun, będący interaktywną rozgrywką pobudza apetyt graczy jeszcze bardziej. Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2015 roku jest dziełem Polaków z Techlandu – tego samego, który wypuścił jedną z najlepiej sprzedających się gier na świecie – Dead Island. Opowieści o walkach z zombie na Martwej Wyspie sprzedały się już w nakładzie 7,5 miliona egzemplarzy!Tym razem nasz bohater – Kyle Cane – ma do wykonania z pozoru prostą misję, która z czasem okazuje się ledwie trybikiem w machinie urzędniczych kontrowersyjnych i bezwzględnych rozgrywek. Przemierza zainfekowane wirusem miasto Karran, które od świata odcięte jest murami. Jednak otwarty świat jest na tyle duży, że rajd „od ściany do ściany” nie będzie możliwy w parę minut. Za dnia będziesz się starał zdobyć pożywienie i broń, by przetrwać. Nocą zawalczysz o życie. Wtedy na ulice wyjdą nadzwyczaj silni i przebiegli przeciwnicy. Otępiali za dnia, po zmroku pokażą swoje prawdziwe oblicze. Będziesz musiał wykorzystać otoczenie, znalezione przedmioty i swój spryt, by ich zniszczyć, ominąć lub napuścić na siebie. Możesz też korzystać z pomocą lub ją ofiarować innym niezainfekowanym. Kyle Crane przez całą rozgrywkę będzie rozwijał swoje umiejętności, by zyskiwać przewagę nad skażonymi.Dying Light to action survival horror, w którym zastosowano innowacyjny sposób poruszania się. Natural Movement to przenikające się połączenie parkouru z krwawą rozpierduchą. Rozgrywka ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby i osadzona jest w sandboksowym świecie ogarniętym epidemią. Techland grę wyprodukował na swoim najnowszym silniku Chrome Engine 6, zaprojektowanym specjalnie dla tytułów na konsole najnowszej generacji.

Premiera Dying Light w Polsce przewidziana jest na 30 stycznia 2015 roku, tak jak w całej Europie i Azji. Wcześniej pojawi się w Ameryce Północnej (27 stycznie) oraz w Australii i Nowej Zelandii (28 stycznia).

Dyingh Light dostępne będzie na platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One.

Dying Light cena:
PS4 – 249,90 zł
XONE – 249,90 zł
PC – 149,90 zł

Dostępne są Edycje Kolekcjonerskie i Premium zawierające figurki, ścieżkę dźwiękową i ciuchy z motywami z gry.
Dodał(a): gianni Czwartek 18.12.2014