Dublerka wszystkich

Marzyłeś o byciu gwiazdą i pozowaniu w najdziwniejszych sesjach zdjęciowych? Celeste Barber to robiła. Efekt jest komiczny.

Celeste Barber pochodzi z Australii. Jest aktorką, pisarką, a przede wszystkim komikiem. Internetową sławę zdobyła za sprawą pewnych zdjęć. Nie, nie rozbieranych. Wpadła na chwytliwy pomysł, aby parodiować różne gwiazdy.

Nie w taki głupkowaty sposób jak robią to nasze rodzime kabarety. Zamieszcza w sieci zdjęcia. Przypominają one słynne fotografie reklamujące preparaty na odchudzanie. Z tym że zamiast „przed” jest celebryta, a „po” - Celeste.

Australijka wybiera zdjęcia sławnych ludzi i sama ustawia się w podobnych pozach. Efekt jest komiczny. W końcu zastąpienie znanych i niekoniecznie lubianych osób, kimś innym, może wywołać salwy śmiechu. Wystarczy wspomnieć teledysk, w którym James Franco i Seth Rogen parodiują teledysk Kanye Westa z gościnnym udziałem jego żony Kim Kardashian.

Celeste bezpruderyjnie naśmiewa się z panujących tendencji w show biznesie. Wybiera podobne stroje do gwiazd, które parodiuje i ustawia się w podobnych pozach i przestrzeniach. Nie należy do kobiet posiadających powszechnie uznany za „piękny” typ urody. Przez co próbując wyglądać seksownie, wygląda raczej zabawnie.

Nie parodiuje wyłącznie celebrytek. Mężczyźni również są u niej na celowniku. Niczym Justin Bieber liże nóż, mając nieułożoną grzywkę. Przypomina wtedy psychopatkę, a nie komediantkę.


Jej zdjęcia pokazują jak wielki ma do siebie dystans. Nie boi się ośmieszenia. Na tym przecież polega jej praca. Eksponuje swe wdzięki bez żadnego skrępowania. Bo niby czemu tylko gwiazdy miałyby wygłupiać się przed obiektywem?Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/celestebarber Środa 08.02.2017