Drugi sezon serialu „Punisher” – data premiery i zwiastun

Po rewelacyjnym sezonie pierwszym oczekiwania są spore. A o tym, czy druga odsłona serialu „Punisher” będzie równie dobra, przekonamy się jeszcze w styczniu 2019.
pnshr.jpg

Choć Frank Castle z pierwszego sezonu serialu Netflixa miał niewiele wspólnego z komiksowym pierwowzorem, bo został przedstawiony bardziej jako facet toczący wewnętrzną walkę z traumą, niż maszyna do zabijania, to i tak taka wersja Punishera przemówiła do wielu widzów.

Jaki zaś będzie drugi sezon? Tego w całości będziemy mogli się dowiedzieć już 18 stycznia 2019 roku, kiedy to serial zadebiutuje na platformie Netflix. Na razie musi wystarczyć nam krótki teaser, który właśnie pojawił się w sieci.Choć zapowiedź zdradza niewiele, to na pewno wiadomo, że główną osią fabularną serialu znów będzie pojedynek między Punisherem (w tej roli znakomity Jon Brenthal) a jego byłym kumplem z wojska Billym Russo (Ben Barnes), który tym razem przekształci się w superzłoczyńcę o ksywie Jigsaw. Frank Castle, mimo prób toczenia zwyczajnego życia, bardzo szybko zostanie uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham), a jego życie znów nawiedzą demony z przeszłości i zmuszą go do konfrontacji z samym sobą i tym, kim jest – czyli Punisherem.

„On nie ginie. On zabija” – czytamy w opisie teasera. Możemy się więc spodziewać, że Frank Castle w drugim sezonie serialu będzie bardziej przypominał swój komiksowy odpowiednik. A to zwiastuje jedynie znacznie więcej brutalnej rozwałki i masakry.

The Punisher_2.JPG

Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. mat. pras., screen YouTube Piątek 04.01.2019