Dron w największej jaskini świata

Jesteś zestresowany i spięty, wszyscy chcą od Ciebie rzeczy niemożliwych, wykonanych od zaraz? Usiądź wygodnie, poświęć kilka chwil na relaks i udaj się na bajeczny wirtualny spacer po największej jaskini świata sfilmowanej przez drona.
jaskinia-wietnam.jpg

Magiczne obrazki, które zawierają produkcje fotografa Ryana Deboodta, w większości pochodzą z Wietnamu. Ostatnio opublikował widowiskowy film z wnętrza największej na świecie jaskini - Hang Son Doong, znajdującej się na terenie Parku Narodowego Phong Nha Ke Bang. Grota powstała 2 do 5 milionów lat temu, gdy skały wapienne wypłukiwane były przez rzeki. Ma długość 9 kilometrów, głębokość do 150 metrów i szerokość nawet 200 metrów.

Ryan Deboodt, który na co dzień rezyduje w Chinach, tworzy zapierające dech w piersiach fotografie i filmy ze swoich podróży, m.in. do Birmy, Nepalu i Wietnamu. Z najświeższej wyprawy do ostatniego z tych krajów przywiózł niesamowite wideo, na które w większości składają się ujęcia z drona wypuszczonego wewnątrz największej jaskini świata.

jaskinia-wietnam-1.jpg

Zobacz niesamowite widoki dzikiej i niezbrukanej jeszcze przez człowieka natury, bo wkrótce mogą tam powstać szlaki i ścieżki turystyczne, po których będzie się jeździło samochodami terenowymi lub w najlepszym przypadku – meleksami.

Sprawdź inne oszałamiające produkcje na stronie Ryana Deboodta.Gdyby powyższe wideo przestało działać:


Dodał(a): Paweł Janusz Środa 25.03.2015