Oczytaj się

Zobacz kto kryje się pod postacią Dr House`a, a także o kierowcy TIRa przebierającego się za dziwkę
DR HOUSE Paul Challen
dr house

gat.: za kulisami
Jesteś fanem serialu o obrażającym pacjentów doktorze? Zainteresuje cię biografia kreującego tę rolę Hugh Lauriego, ekswioślarza i miłośnika boksu. Dla uzupełnienia wiele informacji o serialu, a zwłaszcza błędach medycznych scenariusza.


ŚMIERĆ BUNNY‘EGO MUNRO Nick Cave
dr house
gat.: szalona podróż
Bunny z synkiem krąży po Anglii, sprzedając gospodyniom domowym produkty kosmetyczne, a zapłatę czasem inkasując w naturze. Autor, znany muzyk, doskonale zna życie w trasie, książkę czyta się jednym tchem.


OCZY CIEMNOŚCI Dean Koontz
dr house
gat.: magia woli
Tina nie wierzy, że jej syn Danny zginął w katastrofie autobusowej. Po roku w pokoju chłopca zaczynają dziać się dziwne rzeczy, poruszają się przedmioty. Czy ktoś robi makabryczne żarty, czy może Danny żyje? Nigdy nie trać nadziei...


WOJNA POLSKA 1939 Leszek Moczulski
dr house
gat.: było, nie minęło
Czy Polska mogła być sojusznikiem Hitlera? Na to i inne pytania odpowie ci ta książka zakazana przez cenzurę w 1972 roku. Dziś stawiane w niej tezy nie są już tak świeże i odkrywcze jak wtedy, ale to wciąż znakomita lektura. Przyjemność popsują ci mapki w bardzo podłej jakości.


MARGOT Michał Witkowski
dr house
gat.: w trasie
Historie kobiety, kierowcy tira przebierającej się za dziwkę, chłopca ze wsi zostającego celebrytą w mieście plus innych porąbanych postaci. Posłuchasz tego i zaczniesz się zastanawiać, skąd ich znasz... 

Dodał(a): P.S. Poniedziałek 07.11.2011