Domowy mini-browar

To będzie przełom w browarnictwie! Dzięki niemu każdy stanie się piwowarem a piwko, którego nawarzy zaspokoi gusta każdego!
picobrew zymatic


Masz ochotę na piwko a żadne z tych koncernowych ci nie podchodzi? A to za słodkie, a to za mało goryczki, a to za mało gazu czy jakoś tak ci po nim ciężko na żołądku? Koniec z tym zostań piwowarem i stwórz swoje własne piwo!

Firma PicoBrew zbiera na kickstarterze kasę na mini browar – PicoBrew Zymatic. Urządzenie to nawarzy ci piwska, jakiego tylko zapragniesz. Pewnie zastanawiasz się jak to działa? Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Po połączeniu do komputera łączy się z wielką bazą piwnych przepisów. Do ciebie należy wybranie przepisu, znalezienie i umieszczenie w „browarze” odpowiednich składników.

belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Tyle! Resztę za ciebie zrobi browar. Kiedy piwo już się uwarzy będziesz mógł poinformować o tym znajomych, którzy z pewnością wpadną na degustację. Urządzenie ma wtyczkę do fejsa.

Producenci zapowiadają, że jeśli urządzenie wejdzie do produkcji kosztować będzie 1500 dolarów.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Poniedziałek 14.10.2013