Domówka na 25 osób. Zgadniesz, kto ją zorganizował?

Policja postanowiła “wpaść” na domową imprezę zorganizowaną w "polskim stylu". W mieszkaniu zastali 25 osób, syto zastawiony stół i sprzęt do karaoke.
domówka w UK.jpg
Boris Johnson, zanim zrozumiał, że pandemia to nie żarty, mówił głośno o “odporności stadnej”. Myślał, że obywatele Wielkiej Brytanii muszą się zarazić, żeby uodpornić się na koronawirusa. Plan niestety nie wypalił i sam premier jest teraz chory.

Mimo to ktoś wziął sobie głęboko do serca jego początkowe stanowisko i postanowił urządzić imprezę stadną, lekceważąc obowiązującą w Wielkiej Brytanii kwarantannę. Nie trudno się domyślić, że organizowanie przyjęcia sprowokowało policję.

SPRAWDŹ: Kilkadziesiąt osób w kościele. Musiała wkroczyć policja

Funkcjonariusze byli w szoku po przybyciu do mieszkania na terenie hrabstwa Derbyshire. Wewnątrz bawili się dorośli i dzieci – w sumie 25 osób. Natomiast dla nas większym zaskoczeniem było zdjęcie stołu opublikowane na Twitterze.


Na nim internauci doszukali się polskich soków, polskich papierosów, typowo polskich przekąsek i alkoholu. W wyniku “śledztwa” ustalili, że niesubordynowanymi imprezowiczami mogli być Polacy. Policja jak na razie nie potwierdziła tych przypuszczeń, ale sam możesz ocenić, w jakim stopniu wskazówki są wiarygodne. A może znajdziesz coś, co wybroni naszych krajan.


Sonda

Kto zrobił domówkę?


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Twitter Wtorek 31.03.2020