Domowej roboty hoverbike

Ten domorosły wynalazca przez przypadek stworzył coś, co może zupełnie zmienić oblicze jazdy na jednośladach. Oto hoverbike, czyli latający rower/motor.
hoverbike.jpg

Idea unoszących się nad ziemią pojazdów nie jest już niczym nowym. Wystarczy, że spojrzycie na odrzutową deskorolkę, stworzoną przez Zapata Racing, która ostatnio stała się wielkim hitem sieci. Mieliśmy do czynienia też z hoverboardami, które tylko lekko unosiły się nad ziemią.

Jednak czegoś takiego, co stworzył ten youtuber, prawdopodobnie jeszcze nie widzieliście. Chodzi o hoverbike, czyli wynalazek na kształt roweru/motoru, który zamiast kół, ma dwa spore wirniki, napędzane dwoma silnikami. I najlepsze w tym urządzeniu jest to, że naprawdę działa!

Co prawda nie jest ono w stu procentach dopracowane, bowiem nie posiada dość podstawowych funkcji takich jak hamowanie czy skręcanie, jednak po kilku poprawkach, może stać się prawdziwym hitem.Za stworzenie tego niesamowitego hoverbike’a odpowiada Colin Furze domorosły wynalazca, kaskader i naukowy geniusz, który na swoim kanale na YouTube tworzy zaskakujące i zazwyczaj szalone rzeczy, w rodzaju wyrzutni termitu, czy bazooki wystrzeliwującej fajerwerki.W wolnej chwili zerknijcie na jego kanał, bo warto – facet ma naprawdę niesamowite pomysły. Przy okazji możecie też rzucić okiem na inne ciekawe kanały, jak np. gościa miażdżącego różne przedmioty prasą hydrauliczną.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 29.04.2016