Domena Ebola.com sprzedana producentom marihuany

Całkiem niedawno pisaliśmy wam o polityku (i jednocześnie prezesie firmy produkującej marihuanę medyczną oraz rekreacyjną), który sugerował, że Ebolę można wyleczyć ziołem. Zgadnijcie, kto nabył ostatnio domenę Ebola.com?

ebola

Jakiś tydzień temu wspominaliśmy wam o kontrowersyjnej wypowiedzi Gary'ego Johnsona (polityka, który jest jednocześnie prezesem i dyrektorem firmy produkującej marihuanę) na temat leczenia Eboli trawką. Z jego słów wynikało, że sposobem na gorączkę krwotoczną może być - a jakże - zioło.

Wspomniana firma - Cannabis Sativa Inc poszła jednak o krok dalej. Jej inwestorzy kupili bowiem (za 200 tysięcy dolarów) domenę... Ebola.com. Kwota obejmowała 50 tysięcy w gotówce oraz 19.192 akcji firmy wartych obecnie jakieś 150 tysięcy. W ciągu dwóch tygodni ma ruszyć strona poświęcona groźnemu wirusowi.

Nie wiemy, co dokładnie będzie na stronie, ale łatwo można się domyśleć, że w tle przewijać się będzie narkotyczny wątek. W końcu po co firmie produkującej maryhę domena o jakimś tam wirusie? Inwestycja? Przypadek? Pozostawiamy do własnej interpretacji.

shutterstock_164571476.jpg


Dodał(a): BJ Środa 29.10.2014