Dom na sprzedaż z żoną w pakiecie

"Dwa w jednym - kup dom i weź ślub z właścicielką" - taką oto nietypową ofertę sprzedaży przedstawiła pewna kobieta z Indonezji. Żona gratis - ciekawe.

NjAweDEwMDAhdw%3D%3D%2C1431963315.jpeg

40-letnia Wina Lia z Indonezji postanowiła sprzedać swój zadłużony dom. Budynek jest spory oraz bogato i gustownie wyposażony - to jednak nie jedyne jego zalety. Do oferty właścicielka dorzuciła coś jeszcze - siebie. Tak, tak - dobrze czytacie - mężczyzna, który wykupi zajęty przez komornika majątek ma przy okazji pojąć ją za żonę. W ten sposób kobieta nie będzie musiała wyprowadzać się ze swojego ukochanego przybytku. Całkiem sprytnie przemyślane!

Co ciekawe, już znalazł się inwestor zainteresowany tematem. "Ma na imię Redi i przyciągnęła go moja ochota na zamążpójście" - mówiła o, być może, swoim przyszłym małżonku zaradna Indonezyjka. Nie bez znaczenia ma by również fakt, że dzieci mężczyzny studiują w prowincji, gdzie znajduje się wystawiona na sprzedaż chata. Podobno 46-latek ma w planach sprzedać swój dom na Sumatrze, by zapewnić dobrobyt sobie i ukochanej w nowym-starym gniazdku.

To jednak nie koniec tej historii! Mimo poważnych planów i deklaracji para nie miała jeszcze okazji się spotkać - cała ich dotychczasowa znajomość opiera się na telefonach i SMS-ach! Właścicielka mieszkania ma poznać kupca dopiero na pielgrzymce do Mekki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i gołąbeczki przypadną sobie do gustu, zostaną już tylko formalności i wybranie daty ślubu...

,


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. timedotcom.files.wordpress.com Środa 20.05.2015