Dokument o Popku - przykładnym ojcu

Film dokumentalny o polskim Królu Albanii zatytułowany „Gdzie jesteś tato” ma pokazać normalne oblicze Popka. Normalne, czyli inne niż widoczne przez pryzmat dziar, skaryfikacji, modyfikacji ciała i płytkich tekstów o bzykaniu i fekaliach.
popek-dokument.jpg

Popek jest znów nadaktywny. W sieci lądują kolejne klipy z najnowszego krążka wydanego pod szyldem Gangu Albanii, sama płyta znajdzie się niedługo w sprzedaży, a w przygotowaniu „raper” ma jeszcze dwa inne projekty – z Matheo i Sobotą. Do tego jego ziomal, Rozbójnik Alibaba, pracuje nad biografią kolegi. Kilka dni temu pojawiła się zapowiedź filmu dokumentującego życie Popka. W zwiastunie były "zawodnik MMA" udowadnia, że prócz pokiereszowanej, ma też ludzką twarz.

Dokument ma skupiać się na Popku jako ojcu, czyli pokazać jego alternatywną rolę i cieplejszy wizerunek. Wykonawca w klipie bawi się z córką na placu zabaw, gra z nią w piłkę, zabiera ją do kościoła na mszę. Król Albanii jawi się jako osoba bardzo eklektyczna i jesteśmy lekko skołowani nowym wizerunkiem. Jednak z drugiej strony można być najgroźniejszym dzikusem w wiosce, ale nadal dbać o swoich bliskich.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 30.03.2016