Doktor Strange – pierwszy zwiastun filmu

Od teraz świat ekranizacji komiksów Marvela stanie się nieco bardziej magiczny. Wszystko za sprawą Doktora Strange, którego niedaleką premierę zapowiada pierwszy zwiastun właśnie zamieszczony w sieci.
doctorstrange1.jpg

Doktor Strange to największy czarodziej marvelowskiego uniwersum, który jednocześnie jest jednym z najbardziej skomplikowanych bohaterów komiksowych w ogóle. Dlatego też ekranizacja jego przygód tak, żeby nawet komiksowi laicy zrozumieli całą historię, może być dla filmowców nie lada wyzwaniem.

Fabuła Dokrora Strange (w tej roli znakomity Benedict Cumberbatch) opowiada historię chirurga, który w wyniku wypadku, uniemożliwiającego mu dalszą pracę, rozpoczyna magiczne szkolenia u najpotężniejszego czarnoksiężnika na Ziemi (Tilda Swinton). Historia obfituje więc w międzywymiarowe podróże, poruszanie się po światach równoległych, a także wizyty w Planie Astralnym.I właśnie z takim wyzwaniem musi zmierzyć się reżyser Scott Derrickson, twórca takich filmów jak „Sinister” czy „Egzorcyzmy Emily Rose”. Zobaczcie więc zwiastun i sami oceńcie jak sobie z tym wyzwaniem poradził.

Premiera Doktora Strange planowana jest na listopad tego roku, a w rolach głównych zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, Madsa Mikkelsena, Rachel McAdams, Tildę Swinton i Chiwetela Ejiofora.


TYMCZASEM W NASZEJ CZASOPRZESTRZENI:Dodał(a): Jakub Rusak Środa 13.04.2016