Długopis do wybielania zębów

Chcesz mieć uśmiech jak hollywoodzkie gwiazdy? Nic prostszego! Pomaluj je długopisem! Pierwszy raz je lekko rozjaśni, regularne stosowanie wybieli!
żólte zęby spowodowane paleniem


Za 15 minut pierwsza randka. Koszulina wyprasowana, zarost ogolony, a i skarpety zmienione. Sęk w tym, że co byś nie robił wciąż masz żółte zęby, które szczotkujesz od godziny. Co więc zrobić by w szybki sposób  choć trochę je wybielić? Tu z pomocą przyjdzie... długopis, którego użyjesz każdym miejscu. Nawet oczekując na partnerkę w restauracji.

Szybka akcja
Co prawda nie sprawi, że od razu rzucisz ją krystalicznie białym uśmiechem na kolana, ale przy dłuższym stosowaniu zauważysz efekty. Jednorazowe użycie odświeży usta i oczyści naleciałości lekko wybielając zęby. Żel nie zostawia nieprzyjemnego uczucia i nie trzeba płukać ust. Regularne stosowanie sprawi, że twoje zębiska będą takie jak ma Angelina Jolie.

Działanie
Długopis jest bardzo małych rozmiarów. W jego środku znajduje się tubka wybielającego żelu. Dzięki specjalnie skonstruowanej końcówce dotrze on w każde miejsce w twojej jamie ustnej. Po miesiącu używania producent zapewnia, że zęby stają o wiele bielsze.


Urządzenie kosztuje 25 dolarów.

dlugopis do zebow.jpg

Dodał(a): Johny B. Wtorek 06.05.2014