Diabeł tkwi w szczegółach

Każdy facet powinien wiedzieć, że nie epatowanie swoją oryginalnością, a dawanie o niej delikatnych znaków, by inni zwrócili uwagę na tę wyjątkowość samodzielnie, świadczy o klasie mężczyzny. Zazwyczaj chodzi oczywiście o zwrócenie uwagi kobiet.
westwing-otw.jpg

Styl wyrażamy poprzez ubiór, otoczenie, a także sposób bycia. I jeśli nie wychowała Cię matka, ulica lub nauczyciele w szkole, a chodzisz w podziurawionych majtkach i 10-letnich bluzach, to ratunku dla Ciebie nie widać. Ale pomożemy Ci odpicować Twoje gniazdo miłości, by zwabione tam kobiety, zapamiętały Cię z jak najlepszej strony i szerzyły wieść o ciekawych wnętrzach wypełnionych namiętnością i oryginalnymi detalami.

Stolik RTV Colla - 3469 zł
Odpuść sobie stoliki z sieciówek, dyskontów i ogłoszeń o darmowym odstąpieniu mebli. Postaw na stylową szafkę, która nowoczesne urządzenia ugości na swoich retro powierzchniach. Odnosząc się do starej szkoły, nawiązujesz do dżentelmeńskich zasad i dobrych manier.

418_Stolik RTV Colla, 3469 zł, www.westwing.pl.jpg

Fotel Saddle - 1399 zł
Klasyczne fotele obite materiałem i napchane gąbką były popularne w latach 90. Teraz czas urozmaicić swoje wnętrze stylowym siedziskiem. Surowym, bo wykonanym jedynie ze skóry i metalowej konstrukcji, ale wykonanym i obszytym ręcznie.

545_Fotel Saddle, 1399 zł, www.westwing.pl.jpg

Lampa wisząca Cannana - 1179 zł
Papierowe lampy z sieciówki są pójściem na totalną łatwiznę. Lepszym rozwiązaniem byłoby zostawienie surowej żarówki na gołym kablu. Ale rozmawiamy jednak o sposobach gustownych, do których ta lampa w marynistycznym stylu zdecydowanie należy.

806_Lampa wisząca Cannana, 1179 zł, www.westwing.pl.jpg

Globus Rebe - 139 zł
Po co Ci globus skoro nie zdajesz matury z geografii? A no po to, by sugerował, że jesteś ciekawym świata podróżnikiem, który nie boi się wyzwań i jest otwarty na nowe doznania. Nie tylko podróżnicze.

496_Globus Rebe, 139zł, www.westwing.pl.jpg

Zegar Ribbe - 119 zł
Każdy facet powinien być również złotą rączką i przynajmniej trochę interesować się motoryzacją. Oba motywy łączy ten zegar w kształcie trybu maszyny. Sugeruje, że masz sprawne ręce nie tylko do posługiwania się pilotem do telewizora i do zgrabnego otwarcia puszki z piwem.

701_Zegar Ribbe, 119 zł, www.westwing.pl.jpg

Dekoracja ścienna Mural - 399 zł
Jeszcze nie koła olimpijskie, a już nie rowery. W każdym razie zdecydowanie ozdoba ta nawiązuje do sportu. Jeśli go nie uprawiasz, to powinieneś zacząć to robić, choćby by dobrze wyglądać nago. Ale póki co możesz w ten sposób identyfikować się z samą ideą fit życia. Dla dobrego pierwszego wrażenia wystarczy, jednak rozejrzyj się za siłownią w okolicy.

192_Dekoracja ścienna Mural, 399 zł, www.westwing.pl.jpg

Wszystkie stylowe meble i dodatki znajdziesz w jednym miejscu - na stronie Westwing.


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 11.05.2015