Defenders - rosyjski film o superbohaterach

Rosjanie postanowili podjąć wyzwanie i stworzyć film o super-bohaterach na miarę hollywoodzkich produkcji. Na ekranie nie zabraknie nawet ogromnego niedźwiedzia z wielkim działem na plecach. Jakie to Rosyjskie!

Defenders-640x360.jpgDefenders to historia super-bohaterów będących efektem tajnych eksperymentów niejakiej organizacji "Patriota" z czasów - a jakże - Zimnej Wojny. Ukrywający się po rozpadzie ZSRR emerytowani super-bohaterowie ponownie łączą siły, by stawić czoła nowemu zagrożeniu. "W ciężkim czasie dla kraju muszą po raz kolejny bronić swojej ojczyzny".

defenders.jpg Niewątpliwie jednym z najciekawszych elementów rosyjskiej produkcji jest obecność wielkiego niedźwiedzia z działem armatnim na grzbiecie (widać go na powyższej grafice konceptualnej). Do pełni szczęścia brakuje już tylko granatów w kształcie matrioszek i wrogów w walonkach...

Nie wiem, co o tym myśleć, ale chętnie obejrzę ten film z czystej ciekawości. Data planowanej premiery nie jest jeszcze znana, ale wszystko wskazuje na to, że może to być nawet jeszcze w tym roku.

Zobacz też: Netflix w Polsce - co to i za ile?Dodał(a): Bartosz Joda Czwartek 07.01.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
pisuar (2016-01-08 14:56:03)
w końcu znajdzie się odpowiednia rola dla Władymira ;) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)