Deal roku!

Kurier UPS ukradł paczkę z diamentem wartym ponad 540 tysięcy złotych i wymienił go na... trawkę za niecałe 80zł.

dolary diamenty i marihuana

Miłość do marihuany może być silniejsza niż myśleliśmy. I głupsza niż myśleliśmy. Doskonale pokazuje to przykład 20-sto letniego Waltera Earla Morrisona, który jeszcze do niedawna pracował jako kurier UPC. Mężczyzna został zwolniony, po tym jak ukradł paczkę z diamentem wartym 160 tysięcy dolarów, czyli ponad 540 tysięcy złotych!

Pochówek w diamencie

Co ciekawe, gdy kurier przywłaszczał sobie pakunek, myślał, że znajduje się w nim gotówka. Jakież było jego rozczarowanie, gdy zamiast niej zobaczył jakiś głupi kamień. Oczywiście nie miał najmniejszego pojęcia, że jest to diament, za który spokojnie mógłby kupić mieszkanie. Udał się więc na ulicę i opchnął go pierwszej, lepszej osobie za paczuszkę marihuany o wartości 20 dolarów.

Najdroższy diament świata

Kiedy inny pracownik UPS zorientował się, że brakuje wartościowej paczki, o zajściu została powiadomiona policja. Po przeszukaniu całej okolicy udało jej się na szczęście odzyskać diament. Jak poinformował rzecznik UPS, kamień trafił do prawowitego właściciela. Co zaś do złodzieja-ignoranta, nie tylko został zwolniony z pracy, ale będzie oczywiście również odpowiadał przed sądem za kradzież.


Dodał(a): BJ Czwartek 13.11.2014