Daj sobie zorganizować grilla! KONKURS

Co Polacy wrzucają na ruszt i z kim? Czy mają sprawdzone patenty? Bez czego nie wyobrażają sobie grilla? W środę 13 lipca br. wystartował konkurs, dzięki któremu masz okazję pokazać, jak grillujesz. Na zwycięzców czeka niezapomniana impreza grillowa z udziałem ambasadora – szefa kuchni Tomka Jakubiaka.
zoladkowa.jpg

Stwórz z nami Grillową Mapę Polski
Mistrzów grillowania nie trzeba szukać wśród szefów kuchni. Okazuje się, że są wśród nas. Najbardziej lubią grillować w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Serwują sprawdzone klasyki, ale potrafią też zaskoczyć nietypową, grillową odmianą lokalnych specjałów. Z myślą o takich grillowych spotkaniach powstała Żołądkowa de Luxe z Pieprzem, która dzięki oryginalnemu połączeniu czystego alkoholu z wyrazistą przyprawą, podkreśla smak dań z grilla. A chęć odkrywania lokalnych smaków zainspirowała do stworzenia Grillowej Mapy Polski – kampanii, która ma zachęcić konsumentów do tego, aby pokazali nie tylko to, jak grillują, ale też pochwalili się tym, co kulinarnie – i nie tylko – wyróżnia ich na tle innych regionów. Jak? Wystarczy, że wezmą udział w konkursie! 

Zaproś Jakubiaka na grilla!

Grillowanie to nie tylko okazja do towarzyskiego spotkania, ale też szansa na pochwalenie się kulinarnymi umiejętnościami i sztuczkami. Jednak podobnie jak w przypadku każdej letniej formy spędzania czasu, także do grilla może wkraść się rutyna. Jest wiele sposobów na to, jak temu zaradzić. Każdy ma sprawdzone patenty, także kulinarne, które sprawiają, że grill zamienia się w niezapomnianą imprezę. Często jest to charyzma gospodarza. Innym razem danie, które znajdzie się na talerzu. A czasami wystarczy odrobina… pieprzu. Jaki patent ma Tomasz Jakubiak, szef kuchni i ambasador kampanii Grillowa Mapa Polski?  ZOBACZ

Chcesz żebym dodał pieprzu i do Twojego grilla? Zaproś mnie do siebie! :) Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie http://www.dodajpieprzu.pl

Opublikowany przez Tomasz Jakubiak Jakubiak Cooking na 13 lipiec 2016

Jak wziąć udział w konkursie?
Dodaj swoje zgłoszenie w jednej z trzech postaci: wideo, zdjęcia albo opisu, w którym zapraszasz Tomka Jakubiaka na grilla. Swoją pracę dodaj na stronie www.dodajpieprzu.pl . Masz czas do 7 sierpnia 2016 roku. Wygrywają najbardziej kreatywne zgłoszenia. Pokaż to, co wyróżnia Twoje grillowanie i sprawia, że nabiera indywidualnego charakteru. Masz jakiś specjalny rytuał? Potrafisz kulinarnie zaskoczyć swoich gości? Podziel się tym z nami! Autorom trzech najciekawszych filmów Żołądkowa de Luxe z Pieprzem zorganizuje grilla w gronie znajomych. Soczyste steki i chrupiące dodatki zapewni osobiście Tomek Jakubiak, a o trunki i odpowiednią oprawę zadba Żołądkowa de Luxe z Pieprzem. Konkurs przewiduje też 10 nagród drugiego stopnia w postaci oryginalnej drewnianej skrzynki, w której każdy znajdzie niezbędnik Mistrza Grilla i produkty Żołądkowej de Luxe z Pieprzem.

Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Żołądkowa de Luxe z Pieprzem Czwartek 21.07.2016