Czysta energia

Czujesz się wyczerpany? Kup butelkę energetyzera.

Czysta energia


KWAS CYTRYNOWY

Opis: Jest niezbędny dla organizmu w cyklu przemiany materii. W medycynie stosuje się go czasem jako lek pomocniczy przy niedostatecznym wydzielaniu się kwasu żołądkowego.

Działanie: Nie będziesz już odczuwał nudności, zniknie uczucie „napiętego” żołądka. Po pewnym czasie może poprawić się stan twojej skóry (jeżeli masz krostki lub zaskórniki).

TAURYNA

Opis: Pomaga w budowaniu włókien mięśniowych i wpływa kojąco na mięśnie. Według niektórych naukowców poprawia funkcje poznawcze mózgu i tym samym pomaga w nauce.

Działanie: Odpowiednia dawka i... zapomnisz, jak bolą zakwasy. Jeżeli dokuczały ci obrzęknięte mięśnie (np. pleców od zbyt długiego siedzenia), po krótkim czasie uczucie to minie.

KOFEINA

Opis: Usuwa zmęczenie i poprawia koncentrację. Pobudza układ nerwowy i oddechowy, zwiększa sprawność myślenia, eliminuje zmęczenie psychiczne i fizyczne.

Działanie: Twój oddech przyspieszy i stanie się nieco płytszy. Szybciej krążąca krew sprawi, że poczujesz się silny i pewny siebie. Możesz jednak źle reagować na silne światło.

INOZYTOL

Opis: Jeden ze składników spermy. Działa odprężająco oraz uwalnia od lęków. Ponieważ stymuluje mięśnie układu trawiennego, zapobiega zaparciom.

Działanie: Nawet jeżeli będziesz bardzo zmęczony, zniknie uczucie niepokoju i przekonanie, że problemy cię przerastają. Poczujesz dopływ energii.

NIACYNA

Opis: Zwana jest również witaminą PP lub B3. W dużym uproszczeniu: zapobiega zatorom, rozszerzając żyły i regulując poziom cholesterolu we krwi.

Działanie: Twoja skóra zaróżowi się i będzie wyglądać zdrowiej. Przestaną ci drętwieć kończyny (i palce) oraz wypadać włosy. Paznokcie nie będą już pękać. Wyrówna ci się oddech.

63 PROCENT sklepów spożywczych w Polsce oferuje napoje energetyzujące.


Dodał(a): ckm Czwartek 21.07.2011