Co robi David Beckham?

Ostatnio dość głośno o znanym piłkarzu. Dużo nowego w jego życiu, nie tylko sportowym.

David BeckhamDavid Beckham oprócz tego, że osiąga sporo na boisku Los Angeles Galaxy to i w jego życiu prywatnym i biznesach również dużo się dzieje.

Po pierwsze: W lipcu został po raz czwarty ojcem, upragnionej córeczki – Harper Seven. Jego żona Victoria urodziła 17 lipca o godzinie 7:55 w szpitalu Cesars-Sinai w Los Angeles. Dziewczynka była całkowicie zdrowa, ważyła 3,5 kg. Szczęśliwy ojciec poinformował o jej narodzinach w Internecie i zdradził, że córeczka jest bardzo podobna do mamy. Córka jest dla Beckhamów prawdziwym skarbem. Poświęcają jej mnóstwo uwagi. Na dowód wielkiej ojcowskiej miłości David wytatuował sobie nad sercem imię maleństwa.

Znany piłkarz zajął się projektowaniem ubrań. Znana szwedzka firma odzieżowa H&M postanowiła podjąć z nim współpracę i zaproponowała mu stworzenie linii męskiej bielizny. Kolekcja sygnowana jego nazwiskiem będzie dostępna w około 1800 sklepach w 40 krajach. Piłkarz jest podekscytowany współpracą z tak dużym koncernem. Szef projektów H&M również wyraża zapał i chęć do pracy z piłkarzem.

David Beckham staje się nie tylko ikoną sportu, ale i stylu.
Dodał(a): Marta śliwińska Sobota 19.02.2011