Człowiek zdalnie sterowany

Nasze triki, jak umiejętnie wpływać na kobietę, to tylko niewinna zabawa, choć jakże skuteczna. Kto chce umieć naprawdę manipulować ludźmi, musi uczyć się więcej niż tylko kurtuazyjnej komunikacji.

jak manipulować kobietą

MANIPULACJA MENTALNA
Pranie mózgu zostało wynalezione w Rosji w czasach Stalina. Tajne służby od roku 1936 skutecznie wysyłały krytyków reżimu na Sybir. W Chinach i Kambodży od 1966 r. manipulacja ludźmi szeroko się rozpowszechniła. Łamano ich poprzez odosobnienie, pracę przymusową, strach, gwałt, terror, głód i chłód. Wolną wolę człowieka można też obejść poprzez hipnozę. W transie możliwe jest ingerowanie w podświadomość. Aby jednak hipnoza była skuteczna, należy ją przeprowadzać w warunkach pełnego relaksu. Dlatego nie jest powszechnie stosowana metodą prania mózgu. Wszak zabieg ten stosuje się najczęściej w ekstremalnych warunkach.

ZAPOZNAJ SIĘ Z ARTYKUŁEM "JAK MANIPULOWAĆ KOBIETĄ"

MANIPULACJA Z UŻYCIEM ŚRODKÓW FARMAKOLOGICZNYCH
Podczas zimnej wojny używano pigułek prawdy. Środkiem, który łamał szpiegów przeciwnika, był natrium-penthotal. Istotnie, powoduje on obniżenie możliwości oceny sytuacji i czyni człowieka wyjątkowo rozmownym. Ale nie jest to de facto pigułka prawdy, bo człowiek zachowuje zdolność kłamania i konfabulowania. Później zaczęto wykorzystywać także preparaty zmieniające osobowość: narkotyki halucynogenne i opiaty jak LSD, heroina, meskalina czy nawet alkohol.

MANIPULACJA MEDYCZNA
Neurochirurgia jest dziś już tak rozwinięta, że śmiało ingeruje w ludzki mózg. Prosty strumień elektronów stymuluje lub osłabia pewne zachowania. W ten sposób próbuje się leczyć np. depresję. Do neurologii należy przyszłość. Istnieją już prototypy komputerów, które człowiek obsługiwać będzie za pomocą myśli. Stąd już tylko jeden krok do odwrócenia ról. Potem wystarczy tylko pilot i już będzie można obsługiwać człowieka.


Dodał(a): CKM Piątek 11.10.2013