„Człowiek-cel” Sezon 1 serialu na DVD

Wybuchowa adaptacja popularnej serii komiksowej. W rolach głównych Mark Valley, Chi McBride i nominowany do Oscara Jackie Earle Haley. Serial nominowany do trzech nagród Emmy!
czlowiek cel otw.jpg


Christopher Chance (Mark Valley) jest ochroniarzem. Zabójczo przystojnym i niesamowicie skutecznym. Nic więc dziwnego, że nie narzeka na brak zainteresowania ze strony klientów mimo, iż metody jego pracy są – delikatnie mówiąc – kontrowersyjne. W przeciwieństwie do innych ochroniarzy Christopher nie chodzi krok w krok za swoimi klientami. Robi coś więcej. Tak bardzo zbliża się do nich, że sam staje się celem ataków ze strony zamachowców, a niebezpieczeństwo, pościgi i strzelaniny, to dla niego codzienność. Christopherowi taki styl życia jednak bardzo odpowiada. Jako były zabójca na zlecenie stale ukrywający się przed dawnymi zleceniodawcami lubi, kiedy w jego żyłach krąży adrenalina.  
czlowiek cel srodek.jpg
WYGRAJ TEN SERIAL NA DVD!

W pracy wspierają go były detektyw Laverne Winston (Chi McBride) oraz były zabójca Guerrero (Jackie Earle Haley), który – podobnie jak Chance – porzucił życie mordercy na zlecenie na rzecz przynoszącej niezły dochód firmy ochroniarskiej.

Przygotujcie się na niezapomniane emocje. Na lądzie, w wodzie czy powietrzu Christopher Chance stale naraża swoje życie w wyścigu, w którym stawką jest życie jego klientów.

Galapagos Films przedstawia wydanie DVD pierwszego sezonu wybuchowego serialu „Człowiek-cel” stworzonego – na podstawie popularnej serii komiksowej – przez Jonathana E. Steinberga, pomysłodawcę kultowego „Jerycho”. Cykl wyprodukował McG, twórca m.in. „Aniołków Charliego” oraz superprodukcji „Terminator – Ocalenie”. Tytułową rolę w serialu zagrał Mark Valley („Fringe. Na granicy światów”), a obok niego w obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Chi McBride („Terminal”, serial „Boston Public”) oraz nominowany do Oscara Jackie Earle Haley („Watchmen – Strażnicy”).Dodał(a): ckm.pl Piątek 21.09.2012