Crysis 3

Określenie "miejska dżungla" nigdy wcześniej nie było bardziej adekwatne

crysis 3 cenaO tym, że Nowy Jork nie ma przed sobą świetlanej przyszłości, domyślaliśmy się co najmniej od czasów kultowych filmów z Kurtem Russellem. Ale teraz wiemy, że „Wielkie Jabłko” ma totalnie przerąbane. W 2047 r. Nowy Jork będzie przykryty szklaną kopułą i zarośnięty dżunglą. Szefami tej dżungli mianują się kosmici z rasy Cepidów oraz żołnierze korporacji C.E.L.L. I wszyscy będą bardzo, bardzo źli.

Ale na szczęście jesteś ty i gra „Crysis 3”, w której wcielasz się w Proroka, żołnierza w futurystycznym nanoskafandrze. Twój służbowy ciuch daje ci superprędkość, supersiłę, superwytrzymałość, a także tradycyjną niewidzialność. Masz też do dyspozycji zabójczą kolekcję broni na czele z nowościami: cichym łukiem oraz głośnym karabinem maszynowym Tajfun. Źli ludzie (i nieludzie) są bez szans. „Crysis 3” powstał z myślą o grze pojedynczej, ale multiplayer też zapewnia emocje.

Nowinką jest tryb „Łowcy”, w którym możesz zapomnieć o równych szansach: dwóch graczy wdziewa dopakowane nanoskafandry i poluje na pozostałych, którzy po prostu próbują przeżyć. Jeśli karta graficzna ci się nie roztopi, zobaczysz też ultrarealistyczną grafikę, po której widok za oknem wyda ci się pikselozą.

Grę wydano na platformy PC, PS3, XBOX.
Cena od: 116 zł na PC i 155 zł na konsole.Dodał(a): ckm Sobota 06.04.2013