Co robić w Walentynki?

Bycie singlem w czasie Walentynek to najlepsza rzecz jaka mogła cię spotkać. Świętuj dzień zakochanych pełną parą, masz więcej powodów i możliwości niż zakochani.

gl.jpg

Nie będziemy ci podpowiadać co robić w Walentynki, jeśli masz partnerkę. Skoro masz z kim spędzić ten wieczór znaczy, że wiedziałeś co robić. Zamknij się z drugą połówką w pokoju i bzykajcie się do upadłego, tylko nie wychodźcie z domu. Bo pamiętaj, że przez pozostałe 364 dni w roku to ty zazdrościsz im wolności.
mon.jpg
ZAOSZCZĘDŹ PIENIĄDZE
Przede wszystkim zastanów się nad istotą Walentynek. To kolejne święto, które wymyślono, abyś musiał sięgać do portfela i wydawać ciężko zarobione pieniądze na swoją partnerkę. Tego dnia kwiaciarnie przeżywają prawdziwy najazd.

W supermarketach tłumy ludzi stoją w kolejkach po bombonierki w kształcie serduszek, a kobiety zastanawiają się, czy tego dnia pozwolą swojemu facetowi wejść tylnymi drzwiami. Nie daj się nabrać. Kup sobie butelkę ulubionego alkoholu i obudź się 15 lutego.
fi.jpg
OBEJRZYJ COŚ
Żeby wyrazić swój protest przeciwko świętu zakochanych możesz rozłożyć się na kanapie i obejrzeć jakiś film. I nie mówimy tutaj o romantycznym seansie „Titanica”, a oprodukcjach, do których bardziej przydadzą ci się chusteczki.

Zawsze możesz to zrobić po zamówieniu ulubionej pizzy. Tego dnia najlepiej nie wychodzić z domu, bo jest duże prawdopodobieństwo, że natkniesz się na parę zakochanych ludzi. Niestety rzucanie w nich kamieniami nie jest do końca legalne.
si.jpg
IDŹ NA SIŁKĘ
Wciąż odstawiasz ćwiczenia na to słynne „jutro”? To idealny dzień, aby przestać. Zaopatrz się w dresy i rusz na siłownię. Endorfiny, jakie twój organizm będzie wydzielał w trakcie wysiłku, zapewnią ci szczęście i spokój umysłu.

Oczywiście zawsze możesz tam też spotkać samotną panienkę, która tak jak ty nie ma z kim spędzić 14 lutego. Nie wstydź się i do roboty. Zabierz ją na drinka, albo do kina. Albo lepiej od razu do swojego łóżka.
part.jpg
NIE UŻALAJ SIĘ NAD SOBĄ
Tego dnia około 60 milionów osób na świecie jest tak samo samotnych jak ty. Nie jesteś odosobniony w swoich cierpieniach. Dlatego nie martw się, że nie masz z kim wyjść wieczorem. To nie powód, aby przeklinać całe to święto.

Możesz urządzić imprezę i zaprosić innych samotnych znajomych. Tylko nie dzwoń do par, bo zniszczą twój wewnętrzny spokój, jak tylko przejdą przez próg. Ale jeśli jednak zjawią się zakochani, opowiedz im o swoich ostatnich podbojach miłosnych i patrz, jak facet zielenieje z zazdrości.

Dodał(a): Mateusz Kryś Wtorek 14.02.2017