Dzień Kobiet – jaki prezent kupić?

Dobrze wiesz, że nie możesz zapomnieć o Dniu Kobiet i o prezencie z tej okazji, bo byłoby to równoznaczne ze spaniem na wycieraczce pod drzwiami przynajmniej do Wielkanocy. My zaś podpowiemy ci, co konkretnie kupić.
iStock-629784840.jpg

Kupowanie prezentu na Dzień Kobiet (przypominamy - 8 marca), albo – kupowanie jakiegokolwiek prezentu kobiecie, to dla nas, facetów, zawsze nie lada zagwozdka. Bo taki prezent musi spełniać przynajmniej kilka kryteriów – musi być kreatywny, zaskakujący, z pomysłem, a czasem drogi i piękny. No i weź tu traf i jeszcze wymyśl coś, czego nie dostała na urodziny, imieniny, Walentynki i waszą rocznicę. No ale nic, nie ma co narzekać, po prostu przeczytaj nasz poradnik, a z pewnością się czymś zainspirujesz.

Jaki prezent kupić na Dzień Dziewczyny

Mamy dwie różne propozycje. A właściwie – dwie różne kategorie prezentów, które można kupić dziewczynie na Dzień Dziewczyn: klasykę i kreatywność. Klasyka jest o tyle dobra, że jest sprawdzona, łatwa i przyjemna, i w zasadzie może też być zaskakująca, przez to właśnie, że jest tak oklepana. W gruncie rzeczy przecież chodzi o gest, prawda?

Goździk

Klasyka i old school. Kupując jej tego ponadczasowego kwiatka, przywołasz nie tylko piękne wspomnienia rodem z PRL-u, ale również pokażesz jej, że jesteś prawdziwym tradycjonalistą. Ewentualnie hipsterem. Jak kto woli. Alternatywnie możesz kupić też nasiona. Bo taniej. 

Rajstopy/pończochy

Solo lub w pakiecie z goździkiem. Zawsze na topie, zawsze spoko. Ofiarowując jej rajstopki sprawisz, że pomyśli o tobie, za każdym razem kiedy będzie smyrać się w stópkę. Alternatywnie wybierz pończochy. Sobie też sprawisz w ten sposób prezent.

Seks

Czy tu wyjaśnienie jest potrzebne? Przecież kobiety też chcą poczuć się dopieszczone w łóżku, zwłaszcza w swoim dniu. Zresztą, w tym przypadku nie wydasz ani grosza.

Słodycze

W końcu liczy się gest, a nie cena prezentu, prawda? Przynajmniej oficjalnie. Kup jej czekoladki, albo żelki, ale tylko jeśli twoja niewiasta nie przekracza dopuszczalnej normy wagowej. BMI poniżej 20 jest ok. W przeciwnym razie pomyśl o czymś innym.

Co dać dziewczynie na dzień dziewczyn – pomysły mniej klasyczne

Szpilki

A oto uniwersalny prezent zarówno na Dzień Kobiet, jak i na wszystkie inne święta. Jeśli brakuje ci kreatywności i masz problem z tym, że twoja dama wszystko już dostała swojego czasu, pamiętaj, że pantofelki może otrzymywać 365 dni w roku i nigdy jej się to nie znudzi.

Bielizna

Jeśli chcesz dać jej prezent, który nie tylko ucieszy ją, ale również ciebie, kup jej piękną bieliznę. Gwarantujemy ci, że zaraz ją założy, żeby się polansować, a wtedy jak w banku masz świąteczny numerek!

Wielka filiżanka do kawy/ wielki kieliszek do Prosecco

Twoja oblubienica uwielbia kawę? Nie możesz odmówić jej tej przyjemności, tym bardziej w takim dniu. Żeby nie biegać co chwilę po dolewki, podaruj jej największą filiżankę do kawy świata. Zmieści wewnątrz 20 standardowych filiżanek i nakręci kobietę na cały dzień. Ty natomiast zawsze możesz poprosić swoją panią o herbatę z rumem w tymże naczyniu. Możesz też ewentualnie kupić jej największy kieliszek do Prosecco, do którego wejdzie cała 0,7-litrowa butelka. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Piątek 02.03.2018