Pora doktora

Nie martw się, że słabo wypadasz w testach na inteligencję. My też plasujemy się poniżej przeciętnej. Najważniejsze, by ciśnienie mieściło się w normie
 lekarz

Mam bardzo duże potrzeby erotyczne, ale ile razy jestem z dwiema partnerkami, dostaję napadu śmiechu, co je bardzo deprymuje. Co by pan na to poradził?
Jan z Beskidów

Najchętniej – bicze wodne. Może nawet kąpiele błotne, choć sądzę, że dobrego humoru najprędzej pozbawi cię lektura projektu budżetu państwa na przyszły rok.


Nasza miejscowość nawiedziła powódź. Mam teraz kłopoty z oddychaniem, często robi mi się słabo. Ludzie u nas mówią, że przywiało złe powietrze.
Julek z woj. świętokrzyskiego

Skontaktuj się z lekarzem rodzinnym, on stwierdzi, co ci dokładnie jest. Na pewno jednak przyczyną twych zmartwień nie jest złe powietrze, lecz stres związany z dramatycznymi przeżyciami.


Przeskakiwałem przez płot i nadziałem się pośladkiem na szpikulec. Mam tam teraz wielką banię i nie mogę siedzieć. Czy jeśli posmaruję się płynem na odciski, to mi zejdzie?
Kazik z Siedlec

Watpię. Nie radzę eksperymentować z płynem. Wystarczy, że eksperymentowałeś z płotem. Rany w tym miejscu goja się długo i jeśli przypętał się wrzód, to musi go obejrzeć chirurg i ewentualnie wyciać. To może boleć, ale każdy, kto dla dobra ludzkości skacze przez płot, musi być gotowy na cierpienie.


Dodał(a): ckm Czwartek 10.11.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Eddie (2011-11-27 01:53:28)
Te rady mnie zawsze rozbawiają :) Zgłoś naruszenie
MirekRonin (2011-11-21 03:54:56)
Trzeba lepsze laski wybierać, żeby potem z nich się nie śmiać :D. Zgłoś naruszenie
dr Jones (2011-11-10 18:19:26)
no to trzeba miec naprawdę pecha Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)