CKM ma 18 lat! Nowy urodzinowy numer!

W dniu, kiedy stajemy się dorośli (nie mylić z dojrzałością), życzymy sobie, by tacy Czytelnicy i Użytkownicy jak Wy, byli z nami jak najdłużej. A Wam, żebyście zawsze znajdowali we wnętrzu tworzonego dla Was magazynu treści, które w pospinanym świecie pozwolą trochę się rozluźnić, a także nauczyć czegoś nowego. Bo taka idea przyświeca nam co miesiąc w CKM. I codziennie na CKM.PL!
CKM072016-okladka.jpg

NA OKŁADCE:
* OSIEMNASTKA!
W celebrowaniu naszych 18. urodzin pomaga nam piękna Justyna Łukaszewska z wielkimi balonami. Oczywiście mówimy o złotych balonach w kształcie liczby „18“...   

NAJWAŻNIEJSZE TEMATY:  
* RANKING 50 NAJSEKSOWNIEJSZYCH POLEK 2016 roku!  
50 najgorętszych, najatrakcyjniejszych, najpiękniejszych kobiet w Polsce zdaniem redaktorów miesięcznika CKM. Na którym miejscu jest Doda, na którym Maffashion, a na którym... Kinga Duda? No i najważniejsze: kto jest najseksowniejszą Polką? Szczegóły – i dużo gorących zdjęć – w numerze.  

* EURO 2016 Oczywiście.
Pomiędzy meczami piłkarskiego Euro polecamy w CKM wywiady z Kamilem Grosickim oraz... sędzią Szymonem Marciniakiem (pierwszym arbitrem z Polski na imprezie tak dużej rangi!). Plus tekst o hardkowym Kamilu Gliku. Plus jeszcze parę ciekawostek związanych z polskimi piłkarzami i Euro 2016.   INNE TEMATY:  
* Melanż wszech czasów  
Największe, najostrzejsze i najsłynniejsze imprezy w dziejach ludzkości, a może nawet wszech świata. Wspominamy dawne i planujemy naszą osiemnastkę.  
* Filmowa Polska
U progu wakacji zapraszamy w podróż po kraju  – do 20. miejsc, w których zakręcono sceny kultowych polskich filmów i seriali.  
* Gadżety na lato  
Przed wyruszeniem na wakacyjną podróż warto jeszcze zaopatrzyć się w kilka fajnych rzeczy. Parę jest niezbędnych, parę nie – pokazujemy wszystkie.  
* Seks na jedną noc
Piłkarze i muzycy nie muszą czytać tego tekstu. Pozostali, jeśli mają ochotę na szybką i przyjemną przygodę bez zobowiązań, powinni wykuć na pamięć ten poradnik CKM.   
* Eric Bana  
Wywiad z aktorem znanym m.in. z filmów „Troja” i „Hulk”, a ostatnio produkcji Netflixa „The Special Correspondents”.  
* Rafał Cieszyński
Znany polski aktor mówi CKM m.in. o przerzucaniu żelastwa na siłowni i o tym, jak... cudownie uzdrowił niedoszłą samobójczynię.  * Felieton Niekrytego Krytyka  W tym miesiącu Niekryty Krytyk pisze, a jakże, o Euro 2016. Ale takim... dziwnym.  
* Zapasy
Euro, Euro, a co po Euro? Olimpiada! Szykujemy się do niej, zgłębiając razem z Wojciechem Orłowskim tajniki olimpijskich zapasów.   
* Męska moda  
Co trendowego założyć w gorące letnie dni pokazuje na sobie Mariusz Rusin.   

* SUPERPROMOCJA!

Wystarczy kupić ten numer CKM, żeby dostać wyjątkowy rabat nawet do 15% na całą kolekcję dostępną w salonach Timberland lub na Timberland.pl!
Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 13.06.2016