Chmielaki - największe polskie święto piwa

Lubisz piwo, znasz się na nim, pijasz je regularnie? A o „Chmielakach” - największym święcie browara w Polsce słyszałeś?
chmielaki.jpg


„Chmielaki Krasnostawskie” to potoczna nazwa Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów. W tym roku odbywa się po raz 43. Od 23 do 25 sierpnia Krasnystaw, 20-tysięczne miasto na Lubelszczyźnie, zamienia się w piwną stolicę Polski. To tutaj wystawiać się będzie 40 browarów z Polski i Europy. Daje to możliwość spróbowania kilkuset różnych rodzajów chmielowego trunku! W tym roku redakcja CKM.PL zamierza spróbować większości z nich…

Oprócz wielkiej uczty birofilskiej, będzie można napoić również duszę występami artystycznymi. Rockowo imprezę doprawią: Armia, Illusion, Lemon, Squeezer, ale będzie też i reggae – zagrają Jamal i Bas Tajpan.

chmielaki-logo.jpg
Program jest jeszcze bardziej napięty. Dodatkowymi atrakcjami będą Wybory Miss Chmielaków oraz Gala Kabaretowa z senseiami dowcipu: Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem i Arturem Andrusem. Nas przekonywać nie trzeba i z góry przepraszamy jeśli mniej więcej od środy nie będziemy was zabawiać na CKM.PL, ale „Chmielaki” są raz do roku!

Sprawdź jak dojechać na Chmielaki

Dodał(a): jasiek Środa 21.08.2013