Chłop to czy baba?

Kiedyś facet chodził w spodniach zza których wylewał mu się brzuch, a kobieta w zwiewnej sukience, pod którą zaglądało się, gdy wchodziła po schodach
androgynia.jpg

fot. Julieprus, YouTube.com
Całkiem jednoznaczny fan page

ERA HIPSTERA
Dziś różnice w wyglądzie zewnętrznym coraz bardziej się zacierają. Subkultura emo powoli odchodzi w niepamięć, co nas niezmiernie cieszy. Ale niestety świat dziwaków nie znosi próżni. Pojawili się hipsterzy. Jeżdżą rowerami z krajów Beneluksu, noszą celebryckie okulary, szali i czapek nie zdejmują nawet na plaży w Sopocie przy temperaturach powyżej 30 stopni C. Do tego sączą przez zęby wino w knajpach położonych w centrach wielkich miast. Do tego noszą ciuchy jakby nie mogli zdecydować się na jeden styl lub jakby nie mieli rano czasu wybrać z szafy czegoś pasującego do reszty garderoby.

NOWA FORMA
Jakby tego było mało, z cienia wynurzają się androgyni. To już nie uknute przez złośliwców określenie, a nazwa wywodząca się z psychologii. W skrócie wygląda to tak, że facet ma żeńską urodę i zachowuje się jak baba. W drugą stronę również to działa.

Wiesz już o co chodzi? Miałeś taki moment, że nie wiedziałeś jak się do takiej osoby zwrócić? Na pierwszy rzut oka nie rozpoznasz po fizjonomii, czy człowiek taki sika na stojąco, czy siedząco. A póki tego nie wiesz, nie chcesz się posuwać do dalszych badań np. nad anatomią obiektu.

CYCKI I SIUSIAK
Dlatego zastanów się dwa razy polując na swą ofiarę w klubie, ustaw się na moment do pionu i w miarę trzeźwym okiem oceń sylwetkę obiektu. Cycki mogą być wyznacznikiem, jednak nie każda dziewczyna ma popiersie http://www.ckm.pl/dziewczyny/natalia-siwiec,136,img,1,gna.html. Z drugiej strony androgyni nie wypychają sobie staników i nie chowają siusiaków między nogi, więc nie wpakujesz się na transwestytę przybyłego z Tajlandii.

KADROWICZE
Na zdjęciach powyżej prezentujemy ślicznego(?) Andreja Pejica. Australijczyk o serbskich korzeniach jest modelem/modelką wybiegową i z lubością przywdziewa damskie łachy. Do polskiej reprezentacji powołać można twory rodzimych edycji talent show – Michała Szpaka i Madoxa. I niby jest świadomość, że delikwent ma między nogami penisa, ale po paru pięćdziesiątkach facet próbuje sobie wmówić, że to jednak urocza laska, a ten szołbiznesowy szum to ściema żeby uchronić się przed natrętnymi amantami.
Jednak wychodząc po tych kilku kolejkach do toalety, facet ów, widzi swoją `wybrankę` w kolejce do męskiego kibla i cały czar pryska. Tak jak obiekt pryska na stojąco…Dodał(a): gianni Sobota 08.09.2012