Chcą się rozwieść, żeby ich dziewczyna nie była zazdrosna

Facet co noc sypia z dwiema kobietami. Żoną i dziewczyną. A najlepsze jest to, że nie musi się żadnej tłumaczyć, bo panie również są kochankami. Tak wygląda poligamiczny związek Cristiny, Benna i Sierry.

1.jpg


W SKRÓCIE:

Amerykańska para postanowiła się rozwieść, aby jedno z małżonków mogło ożenić się z ich wspólną dziewczyną, która razem z nimi mieszka. Trójka dzieci akceptuje decyzję rodziców.

PEŁNA WERSJA:
Cristina i Benno Kaiser są małżeństwem od 12 lat i mają trójkę dzieci. Teraz planują się rozwieść. W ich życiu pojawiła się Sierra Kuntz. Nie jest to jednak typowa historia, w której facet porzuca rodzinę dla młodszej kochanki. Otóż od jakiegoś czasu mieszka z nimi dziewczyna, będąca ich partnerką. Żyją w poligamicznym związku.

Para podjęła decyzję o rozwodzie, aby któreś z małżonków mogło się ożenić ponownie, tym razem z Sierrą. Chcą w ten sposób pokazać dziewczynie jak bardzo im na niej zależy. Dzięki temu dwudziestojednolatka zyska również prawa do opieki nad dziećmi. „Legalnie zostanie rodzicem, a co ważniejsze zrozumie jak bardzo ją kochamy i chcemy, żeby była częścią rodziny” – mówi Benno.

Przez wiele lat małżeństwo żyło w zwyczajnym, monogamicznym związku. Pewnego dnia Cristina jednak uznała, że czegoś im brakuje. Ponieważ jest biseksualna, zaproponowała partnerowi, aby obydwoje zaczęli spotykać się z inną kobietą. W końcu poznali Sierrę, w której się zakochali i poprosili, aby z nimi zamieszkała w domku w mieście Henderson położonym w stanie Nevada. Tak też się stało.

Dzieci będące w wieku 6, 7 i 11 lat zaakceptowały nową członkinię rodziny. Wszystkim mówią, że mają dwie mamy i jednego tatę. Z jednej strony zazdrościmy Benno conocnego trójkąta. Z drugiej natomiast wiemy jak ciężko jest czasem wytrzymać na dłuższą metę z jedną kobietą i mu współczujemy.


Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 16.05.2017