Charlize Theron w „Szybkich i wściekłych”!

Niesamowita wiadmomość na weekend! Charlize Theron dołącza do obsady aktorskiej „Szybkich i wściekłych 8”!

Niby piątek, piąteczek, piątunio, a my zamiast głupiego mema mamy prawdziwą bombę. Producenci powstającego właśnie filmu „Szybcy i wściekli 8” ujawnili, że w jednej z głównych ról zobaczymy Charlize Theron!

Ta wiadomość to już wystarczający powód, by wypić kilka toastów więcej w piątkowy wieczór. Ale to nie wszystko – piękna Afrykanerka, laureatka Oscara i Złotego Globa za rolę w filmie „Monster”, w „FF8” zagra rolę czarnego charakteru. Już dzisiaj możemy przewidzieć, że będzie to prawdopodobnie najpiękniejszy czarny charakter w dziejach kina.

Co poza tym wiemy o ósmej części „Szybkich i wściekłych”? Film jest obecnie kręcony w (między innymi w Nowym Jorku i Islandii) i ma być podobno powrotem do klimatów znanych z pierwszych części serii – czyli więcej wyścigów ulicznych a mniej spektakularnych efektów specjalnych. Wybuchów jednak nie zabraknie – o czym świadczy zdjęcie zamieszczone przez Ludacrisa na Instagramie (poniżej). Możemy też spodziewać się ponownie Jasona Stathama. Premierę „ósemki” zapowiedziano na kwiecień 2017 roku.

Fast & Furious 8 has commenced shooting in Iceland. #april2017

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @ludacris


Dodał(a): ACH Piątek 08.04.2016