Certyfikat Prawdziwego Polaka

Byliśmy, jesteśmy, będziemy! A teraz dodatkowo mamy na to papier. Rozwiąż test CKM i zdobądź oficjalne potwierdzenie twojej Polskości!

certyfikat-prawdziwego-polaka.jpg


Wiadomo: jesteśmy najlepsi. I nie myślimy tu tylko o nas, redaktorach CKM (choć to też), ale o nas wszystkich – Prawdziwych Polakach.

Bo przecież każdy z nas jest najlepszym patriotą, a także najlepszym ekspertem od piłki nożnej, skoków narciarskich, motoryzacji, ekonomii, medycyny, o polityce nawet nie wspominając. Prawda? Prawda! Jesteśmy najlepsi, bo jesteśmy Polakami!

Ale jak odróżnić Prawdziwego Polaka (przez duże P) od takiego zwykłego przeciętnego rodaka? Do tej pory nie było żadnego dokumentu oficjalnie to potwierdzającego i czasem na ulicy można było się pomylić.

Dzisiaj CKM naprawia ten błąd. W CKM nr 2/2017 (w kioskach) znajdziesz jedyny, prawdziwy oraz autentyczny Certyfikat Prawdziwego Polaka. Możesz, a nawet powinienieś go mieć! Lecz wcześniej musisz potwierdzić, że naprawdę na niego zasługujesz.

Rozwiąż test umieszczony w miesięczniku CKM i jeśli go zdasz, prawdziwy, papierowy Certyfikat Prawdziwego Polaka będzie twój!

Papierowy Certyfikat Prawdziwego Polaka znajdziesz tylko w tym numerze CKM (w kioskach):

02_ckm_2017-617.jpg

Prenumerata CKM: 3 numery gratis + książka Clarksona w prezencie! Kliknij tutaj i baw się dobrze.


Dodał(a): CKM Środa 11.01.2017