Być jak Bruce Lee ...

Chcesz być jak Bruce Lee? Może warto zacząć od nabycia jego kultowego żółto – czarnego dresu?
pomnik legendy sztuk walki


Jesteś fanem filmów akcji? W takim razie mamy dla ciebie niezwykłą okazję do zdobycia kultowego dresu gwiazdora. Tak, to możliwe! Jutro w Hong-Kongu odbędzie się aukcja, której przedmiotem będzie owe wdzianko.

belka_zobacz-galerie.jpg


Jak wieść niesie jest oryginalny i nawet nie sprany. Legenda wschodnich sztuk walki miała go przed śmiercią przekazać jednemu ze swoich uczniów. Chodzi o dres, który aktor miał na sobie w filmie Gra śmierci.

Bruce Lee naprawdę nazywał się Lee Hsiao Lung. Był amerykańskim aktorem pochodzenia chińskiego pochodzenia. Żył zaledwie 33 lata. Po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawił się mając … trzy miesiące. Jego kariera na poważnie zaczęła się w wieku pięciu lat. Kiedy został pobity zaczął trenować sztuki walki. W wieku 18 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie stał się legendą i jednym z najbardziej pożądanych aktorów. Zmarł w wieku 33 lat na obrzęk mózgu.

Najgłośniejsze filmy w których wystąpił: Longstreet, Wielki Szef, Wściekłe pięści, Droga smoka, Wejście smoka, Gra śmierci, Gra śmierci 2.
Dodał(a): mmaniak Środa 04.12.2013