Buty przypominające Hitlera. Internautów poniosło

Niektórzy internauci są wybitnie spostrzegawczy. W talerzu z rosołem potrafią zobaczyć Jezusa, a w nowych butach od Pumy objawił się im... führer.
Projekt bez tytułu (10).png

Nic jak koronawirus nie porusza dziś społeczeństwa. Epidemia zbiera żniwa i codziennie słyszymy o kolejnych śmiertelnych przypadkach zakażenia. Mimo że samo słowo “korona” budzi w ludziach lęk, to jednak więcej krwi na rękach ma człowiek.

Taką postacią, przez którą śmierć szerzyła się diametralnie szybciej niż przez wirusa, był Hitler. Dyktator jest teraz na językach internautów (i butów) za sprawą modelu “Storm Adrenaline” od Pumy.

Sonda

Kogo dostrzegasz w butach?

Firma wypuściła nową linię obuwia, a ludzie od razu dopatrzyli się w nich podobizny do Adolfa. Wątpliwe, że niemiecka marka zrobiła to umyślnie, jednak absurdy dzisiejszego świata sprawiają, że ludzie wieszają psy na Pumie. Pisząc absurdy, mamy na myśli hiperpoprawność obyczajową i dopatrywanie się problemów tam, gdzie ich nie ma.

Co prawda, czarny materiał znajdujący się na cholewce buta, w połączeniu z małym elementem łączącym sznurówki z językiem, sprawia, że przypominają one grzywkę i charakterystyczny wąski wąs Hitlera. Jednak jak zauważają obrońcy marki, w butach można zobaczyć też inne znane postaci.

Warto dodać, że buty są dostępne w różnych kolorystykach, a wątpliwe, że führer zdecydowałby się przemalować włosy i wąs np. na niebiesko.

blue.png

ZOBACZ TEŻ:
Nike zrobiło kosmiczne buty... ze śmieci


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Puma Środa 11.03.2020