BRUBECK - wygodna bielizna i odzież na każdą okazję

Zależy Ci na wygodnej bieliźnie i komfortowej odzieży, która oddycha i powoduje, że czujesz się wyjątkowo?

napis biały brubeck glowneckm poprawione.jpg


Masz dosyć niewygodnych, wykonanych ze sztucznego włókna ubrań? Potrzebujesz poczuć prawdziwą różnicę? Jeżeli szukasz idealnej bielizny i odzieży na co dzień, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, postaw na ekologiczną wełnę. Dzięki niej poczujesz diametralną różnicę już od samego początku.


Odzież  i bielizna BRUBECK wykonana jest z najlepszej klasy wełny Merynos. To szczególna rasa owiec, która charakteryzuje się wyjątkowym runem. Pozyskiwana z niego wełna zawiera niepowtarzalne połączenie właściwości i budowy, bowiem jej włókna są niezwykle cienkie w porównaniu z runem wielu częściej spotykanych ras. Ponadto są naturalnie karbikowane, co wspólnie sprawia, że mimo swojej delikatności, wełna merynosów po odpowiedniej technologicznej obróbce, zyskuje najbardziej pożądane właściwości w przemyśle tekstylnym. Używana w kolekcjach BRUBECK wełna, klasyfikowana jest jako Ultrafine Wool i składa się z włókien o grubości 16,5 mikrometra i długości od 65 mm do 100 mm. Jest ona uważana za najlepszą naturalną wełnę na świecie. Gwarantem wysokiej jakości dostaw wełnianego surowca jest lider rynku tekstylnego – szwajcarska marka Schoeller.

BRUBECK aby sprostać wymaganiom swoich klientów, prezentuje 3 wyjątkowe kolekcje nowej serii. Seria podstawowa to seria COMFORT WOOL idealnie sprawdzi się na co dzień. Na lekką aktywność polecamy ACTIVE WOOL, a na bardzo niskie temperatury EXTREME WOOL, która wytrzyma nawet największe, arktyczne temperatury.

znaczeknowy.jpg

Jakie są właściwości bielizny i odzieży BRUBECK? Dlaczego jest ona tak bardzo popularna i co za tym idzie?

1. Przede wszystkim dwuwarstwowa struktura dzianiny. Mikrowłókna poliamidowe w warstwie wewnętrznej skutecznie transportują wilgoć do zewnętrznej warstwy wełnianej.


2. W warstwie zewnętrznej zastosowano miękką, bardzo cienką i delikatną 100% wełnę z owiec merynosów (włókna merino Ultrafine o grubości 16,5 mikrona).


3. Skuteczny sposób gromadzenia powietrza i wilgoci sprawia, że wełna posiada właściwości termoizolacyjne. W efekcie w chłodne dni ogrzewa, a latem chłodzi.


4. Bielizna  i odzież zapewnia organizmowi komfort termiczny oraz prawidłowy mikroklimat między skórą a odzieżą.


5. Rozbudowana struktura wewnętrznych kanalików we włóknach wełny skutecznie transportuje wilgoć, chroniąc przed przepoceniem. Wełna potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do własnej masy bez pozostawiania nieprzyjemnego uczucia wilgoci.


6. Chroni przed promieniami UV, ograniczając możliwość przegrzania organizmu.


7. Struktura dzianiny sprawia, że bielizna i odzież jest przewiewna i „oddycha” przyczyniając się do skutecznej wentylacji organizmu.


8. Dzięki samooczyszczającym się łuskom znajdującym się na powierzchni włókien, wełna z owiec merynosów wypiera nieprzyjemny zapach powstający w wyniku osadzania się potu, a jednocześnie utrzymuje środowisko wrogie bakteriom.


9. Elastyczność i sprężystość włókien wełny sprawia, że produkty nie gniotą się i nie wypychają.

chłopaki33617.jpg

Odzież i bielizna od BRUBECK, to idealna alternatywa dla każdego. Jej innowacyjne właściwości powodują to, że możemy ją nosić zarówno w pracy, na wakacjach, jak również na siłowni. Komfortowa, wygodna i przede wszystkim ekologiczna. Taka właśnie jest odzież i bielizna od BRUBECK.
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z organizatorem kampanii Brubeck Czwartek 15.09.2016