Brazylijska PUMA

PUMA przedstawia zapachy PUMA Yellow i PUMA Green w Limitowanych Edycjach, które celebrują radosne sportowe emocje w brazylijskim stylu.
puma-otw.jpg

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon letnich sportów. Nieważne, jaki sport Cię interesuje i jakiej drużynie kibicujesz, wszystkich wielbicieli sportu łączy radość i podniecenie, jakie odczuwamy, kiedy wygrywa nasz ulubiony sportowiec czy zespół! Gdy sportowcy, którym kibicujemy odnoszą zwycięstwo, na stadionach, arenach sportowych, w domach i na placach miejskich całego świata rozlega się znajomy aplauz. Uczucie prawdziwej radości w naturalny sposób znajduje upust w entuzjastycznej reakcji wiwatujących kibiców!

puma-flakony.jpg
Brazylia - jeden z tych krajów, które słyną z najbardziej radosnej kultury na świecie, stanowi doskonałą inspirację, aby ukazać ten szczególny moment radosnego wyzwolenia. PUMA przedstawia zupełnie nowe edycje limitowane dwóch best-sellerowych zapachów z jej portfolio: PUMA Yellow i PUMA Green, które Wiosną 2014 będą celebrować te niezwykłe sportowe uniesienia i emocje. Nadszedł czas, aby w brazylijskim stylu cieszyć się z sukcesów Twojej ulubionej drużyny lub sportowca. PUMA Yellow i PUMA Green będą dostępne latem 2014 przez ograniczony czas (do wyczerpania zapasów).  

puma-sr.jpg
ZAPACHY
PUMA Fragrances specjalizuje się w zapachach, które wyrażają swobodę, odświeżają, pobudzają i wprawiają w dobry nastrój … kompozycja tych best-sellerowych zapachów pozostaje niezmieniona.

PUMA Yellow dla Niej:  
PUMA Yellow to zapach świeży i energetyzujący, który poprawiając nastrój pomaga Jej z radością i energią powitać nowy dzień. W jego musujących, świeżych nutach głowy dominują owocowe aromaty bergamotki i jabłka. Kompozycja ewoluuje w kwiatowy bukiet eleganckiej magnolii, luksusowej róży, olśniewającego fiołka i słodkiej frezji, podkreślony zmysłową nutą głębi, w której dominują zapachy korzenia irysa, drzewa sandałowego oraz cedru.

PUMA Green dla Niego:  
PUMA Green powstała po to, abyś budząc się rano mógł doświadczyć pobudzającej świeżości akordu wodnego, zrównoważonego w sercu kompozycji wonią lawendy i konwalii. Zapach podkreśla otulająca zmysłowość wanilii z Madagaskaru i białego drzewa cedrowego.


Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Wtorek 01.07.2014