Biustopoprawiacz

Producenci tego gadżetu obiecują piękne cycuszki w znakomitej, sprężystej formie, dopóki ta przekładka pozostanie między piersiami
korekta piersi

Kush ma cylindryczny kształt taj swoistej przekładki do biustu ma korygować to, co popsuła u kobiet grawitacja. Wygląda jak młynek do pieprzu i wykonany jest z lekkiego, ale wytrzymałego plastiku. Pokryty antypoślizgową powłoką pozostaje na swoim miejscu przez całą noc. Twórcy sprzętu twierdzą, że dziewczyny mogą nawet spać topless, a Kush nie ruszy się z między cycuszków – nie trzeba przypinać go żadnymi paskami czy taśmami.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Anatomicznie wyprofilowany cylinder dopasowany jest tak, by rozdzielać piersi gdy dziewczyny drzemią na boku. Jedna pierś nie zachodzi wtedy na drugą, co koryguje ich kształt, a skóra na przedziałku między nimi pozostaje sprężysta i wolna od zmarszczek.


Kush przeznaczony jest dla pań noszących staniki z miseczką C i wyżej. Dostępne są trzy różne rozmiary w siedmiu kolorach. Dostępne są też wersje dla kobiet z implantami, karmiących piersią lub z naturalnym biustem. Koszt gadżetu – ok. 150 złotych. Gładki przedziałek między bimbałkami – bezcenny!
Dodał(a): pinky Czwartek 20.02.2014