Bilon w CKM

Z cyklu oglądajcie, by potem przeczytać przedstawiamy teaser wywiadu z Bilonem. I tym samym zachęcamy Was do kontaktu bezpośredniego z magazynem CKM, gdzie w całości ów wywiad prezentujemy.

bilon617.jpg

CKM: Przez 14 lat współtworzyłeś Hemp Gru – jedną z najbardziej rozpoznawalnych ekip hip hopowych na polskiej scenie muzycznej. Czy teraz nie nudzisz się na Hempowej emeryturze?
BILON: Absolutnie. Pracuję nad nową solową płytą, no i mam więcej czasu dla familii.

CKM: „Dla familii”, czyli nowych młodych raperów, których promujesz?
BILON: Również. Ale akurat w tym momencie chodziło mi bardziej o moich najbliższych. Jestem sfokusowany na rodzinę.CKM: Należy jej się coś wreszcie?

BILON: Tak jest.

CKM: Kiedy ukaże się twoja nowa płyta?
BILON: Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku.

CKM: O co tak naprawdę poszło w Hemp Gru? Poróżniły was style czy kasa? Z Robertem „Wilkiem” Darkowskim już nie tworzycie, ale znów koncertujecie pod starym szyldem.
BILON: To nie tyle powrót, ile utrzymanie konwencji Hemp Gru. Chodzi o to, że razem zrobiliśmy sporo, a teraz przyszedł czas na solowe płyty – takie założenia mieli-śmy już dawno temu. Dzisiaj ja skupiam się na swoim albumie, a Wilku na swoim projekcie. Choć nie wiem do końca, na czym będzie polegał, zdaje się, że ma to być jakaś forma mixtape'u.

CAŁY WYWIAD PRZECZYTACIE W NAJNOWSZYM NUMERZE CKM!


Dodał(a): Rozmawiał: Paweł Jaśkowski Czwartek 25.09.2014