Bilety na koncert Coma do zgarnięcia

19 kwietnia w warszawskiej Stodole zagra legendarna Coma. Dla dwójki kreatywnych użytkowników CKM.PL mamy podwójne zaproszenia na to wydarzenie!
coma stodola.jpg

Coma to zespół, którego dosłownie nie trzeba przedstawiać. Grupa zyskała rozgłos na długo nim zainteresowały się nią wytwórnie płytowe, a dalej tylko zyskiwała na sile, od rozpoczęcia swojej kariery wydawniczej w 2004 roku, dodając do swojego dorobku kolejne złote i platynowe płyty. Ich cztery pierwsze krążki zdobyły Fryderyka za najlepszy album rockowy. Docenieni zostali również jako zespół koncertowy, zdobywając Złotego Bączka za występ na Przystanku Woodstock oraz pokrywając złotem album „Live” i platyną odpowiednik DVD/Blu-ray tego warszawskiego koncertu. W październiku ubiegłego roku Coma wydała zaś swój ostatni album, eksperymentalny „2005 YU55”, który pomimo mocno alternatywnego konceptu i bycia muzycznym audiobookiem, dotarł do drugiego miejsca listy sprzedaży OLiSu.

Po ograniu nowego materiału na jesiennej trasie koncertowej, Coma wraca wiosną do Klubu Stodoła, a jako że zespół nie lubi powtarzalności, na pewno możemy liczyć na kolejny porywający występ Piotra Roguckiego, Dominika Witczaka, Marcina Kobzy, Rafała Matuszaka i Adama Marszałkowskiego.

Coma już 19 kwietnia na żywo w klubie Stodoła!

KONKURS
Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu Coma w warszawskim klubie Stodoła, który odbędzie się 19 kwietnia 19:30. Żeby je zgarnąć, wyślij maila na adres [email protected]  o tytule "Coma", a w treści napisz, dlaczego Ty powinieneś zgarnąć bilet. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 17 kwietnia włącznie, a bilety będzie można odebrać wyłącznie osobiście w siedzibie redakcji w Warszawie przy ulicy Wilczej 50/52 18 kwietnia w godzinach 9-18.
Dodał(a): ckm.pl Sobota 15.04.2017