Bieganie z muzyką w uszach

Jeśli zimą zdarzyło ci się trochę spowolnić tempo treningów, to budząca się do życia wiosna jest idealnym czasem do zwiększonego wysiłku fizycznego. Wybierając się na codzienny jogging, nie zapomnij zabrać ze sobą smartfona. Marka Belkin odpowiada na potrzeby biegaczy i zapewnia sprzęt niezbędny podczas wykonywania sportu.
jogging z belkin
Ładna pogoda to jeden ze świetnych motywatorów do działania, a kolejny to ulubiona muzyka. Bieganie staje się o wiele przyjemniejsze, gdy w słuchawkach leci rytmiczna muzyka, a nawet dobrze znana trasa w okolicy domu przestaje być nudna i monotonna. Dlatego na następny trening zabierz swojego smartfona, a wcześniej przygotuj playlistę z ulubionymi, dynamicznymi utworami, które biega.jpgzagrzeją cię do biegu i pomogą osiągać coraz lepsze wyniki.

Smartfon to znakomity kompan każdego treningu nie tylko ze względu na możliwość słuchania muzyki, ale także wiele innych aplikacji, które usprawnią twoje ćwiczenia. „Ludzie coraz częściej podczas biegania wykorzystują smartfony. Wygodnie jest mieć jedno urządzenie przy sobie. Oprócz muzyki, mamy dodatki, które mierzą czas, przebyte kilometry, sprawdzają nasz wysiłek włożony w bieganie oraz ilość spalonych kalorii” mówi Artur Makowski, Country Manager Polska marki Belkin. Dodatkowo, swoimi wynikami możesz się dzielić i porównywać je ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Ważne jest, abyś podczas treningu skupił się na sporcie, a nie zastanawiał nad trzymaniem urządzenia. Dlatego marka Belkin stworzyła specjalne opaski dla osób aktywnych, w której idealnie mieści się smartfon. „Stabilne utrzymanie smartfona na ramieniu daje nam wiele możliwości. Możemy na niego w każdej chwili zerknąć, jest stabilny. Kable od słuchawek nie plączą nam się miedzy nogami. Najczęściej w strojach sportowych nie ma odpowiednich kieszeni, a jeśli są, to duży smartfon po prostu w nich przeszkadza i ogranicza swobodę ruchów.” - zaznacza Artur Makowski, Country Manager Polska marki Belkin. Opaska Slim-Fit jest bardzo lekka i wygodna, nie podrażnia skóry, wykonana jest z oddychającego materiału. Dodatkowo pozwala na zwinięcie kabla od słuchawek i chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Produkty Belkin dla sportowców zostały wzbogacone w dodatkowe przegródki, dzięki czemu nie potrzebujemy kieszeni, smyczy czy tzw. „nerek”. Posiadają specjalną przestrzeń na klucz, kartę miejską albo na słuchawki. Taka opaska to niezbędny gadżet każdego miłośnika biegania.


Dodał(a): mat. prasowy-studio111 Czwartek 13.03.2014