Bezpieczeństwo IT według SEQUENCE

Przy okazji ostatnich spektakularnych wydarzeń (wyciek danych dużych banków i korporacji, infekcja komputerów ministerstw i wielu innych instytucji) pojawia się pytanie: „Czemu, mimo wykorzystania wielu zaawansowanych technologii, dochodzi wciąż do wycieku danych i udanych ataków hakerskich?”.
617a.jpg
W SEQUENCE postawiono sobie zadanie znalezienia technologii, które będą chroniły nas w przypadkach opisanych wcześniej, będąc jednocześnie prostymi i niedrogimi we wdrożeniu. Pierwszymi producentami, z którymi podjęto współpracę jako dystrybutor to Secure Islands, Natek Technologies oraz Cyberbit. 

Świetną okazją, by porozmawiać, wymienić opinie i zapoznać się z projektem SEQUENCE SECURITY było zorganizowane 28.10.2015 r., w Sky Boxie Stadionu Pepsi Arena w Warszawie, I. Edycja Forum Partnerów SEQUENCE SECURITY. Z Gośćmi i Partnerami rozmawiano o zagrożeniach związanych z atakami hakerskimi, konieczności radzenia sobie z tym problemem oraz o najnowszych, konkretnych rozwiązaniach, które w tej kwestii proponuje wszystkim SEQUENCE SECURITY.

Wśród zaproszonych Prelegentów znaleźli się m.in. Maciej Sobianek z Microsoft, Guy Maor z Security Islands, Rani Kehat z Cyberbit oraz Hans Griesbacher z Natek Technologies. Komponenty i produkty tych właśnie firm stanowią bowiem bazę propozycji SEQUENCE SECURITY, którą prezentował naszym Partnerom Paul Franka. Było merytorycznie, rzeczowo i bardzo sympatycznie, a wśród uczestników konferencji rozlosowaliśmy dodatkowo nagrodę w postaci smartfona HUAWEI P8.

617B.jpg
Udana i bardzo interesująca I Edycja Forum Partnerów SEQUENCE SECURITY może okazać się zwiastunem kolejnych odsłon tego pouczającego wydarzenia. Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Czwartek 29.10.2015