Bezdomny milionerem!

Wydał ostatnie pieniądze na los i wygrał 630 milionów forintów! Jedną z najwyższych sum w historii naddunajskiego kraju!
stary milioner

O wielkim szczęściu może mówić 55-letni Węgier Laszlo Andraschek, który w oczekiwaniu na pociąg, którym miał jechać do Budapesztu na alkoholowy odwyk stał się milionerem!

Facet za ostatnie drobniaki postanowił kupić los na loterię po czym wytypował sześć cyfr. Z roztargnienia ... o jedną za mało. Kobieta obsługującą loterię zauważyła błąd i kazała skreślić brakującą liczbę. Ten od niechcenia burknął jej by skreśliła 24. Jak się okazało była to liczba na wagę milionów!
belka_zobacz-galerie.jpg

Jak łatwo się domyślić życie Węgra zmieniło się nie do poznania. Spłacił długi, kupił dzieciom po mieszkaniu a sam wyszedł z nałogu. Nie zapomniał o kolegach z ulicy. Założył fundację, która wspomaga osoby uzależnione a także kobiety skrzywdzone przez byłych partnerów.

Sytuacja miała miejsce we wrześniu minionego roku. Na jaw wyszła teraz, kiedy były już bezdomny wpłacił dużą kwotę na konto jednego ze schronisk.


Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 17.02.2014