Będzie 5. sezon "House of Cards", ale...

Choć do premiery 4. sezonu "House of Cards" jeszcze miesiąc, Netflix już oficjalnie potwierdził, że powstanie kolejny. Niestety jest także zła wiadomość...

house of cards 4.png

To już pewne - Netflix dostał zamówienie na nową serię "House of Cards", a to oznacza, że 4. sezon, którego premiera planowana jest na 4 marca, nie będzie ostatnim. Niestety są także złe wieści - w produkcję serialu nie będzie już dłużej zaangażowany jego twórca - Beau Willimon.

Nie wiadomo, jaki jest powód tego, że Beau Willimon zrezygnował z pracy nad serialem (w oficjalnym oświadczeniu nie podano powodów tej zmiany). Nieoficjalnie mówi się o tym, że autor chce skupić się teraz na pisaniu swojej sztuki.

"Jestem niezmiernie wdzięczny Netflixowi i MRC, pozostałym producentom wykonawczym, naszym dwóm gwiazdom - Kevinowi Spacey i Robin Wright, utalentowanym scenarzystom oraz całej obsadzie i ekipie, z którymi miałem zaszczyt pracować. Po pięciu latach i czterech sezonach nadszedł czas, bym skupił się na nowych projektach. Jestem dumny z tego, co udało nam się razem stworzyć. Życzę serialowi dalszego pasma sukcesów. Zostawiam "House of Cards" w dobrych rękach" - oznajmił, odchodząc.

Zobacz też: Zwiastun 4. sezonu "House of cards"Dodał(a): Bartosz Joda, fot. "House of Cards" Piątek 29.01.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
earntodiessa (2018-08-31 06:45:48)
Thanks for your article! I have read through some similar topics! However, your post has given me a very special impression, unlike other posts. I hope you continue to have valuable articles like this or more to share with everyone!
earn to die Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)