Baywatch prank

Prank powtarzany co roku, ale nadal bawi, bo ludzkie reakcje są za każdym razem oryginalne i nieprzewidywalne. No i oczywiście piękne panie w kostiumach Baywatch nigdy nam się nie znudzą.
baywatch-prank.jpg

Dwie zgrabne, skąpo odziane, sympatyczne, urocze, seksowne (długo by wymieniać) laski proszą przypadkowych przechodniów o pomoc. Oczywiście faceci przez swoją troskę i bezinteresowność, nie są w stanie odmówić dziewczynom w potrzebie. A potrzeba jest taka, że obie zdają egzamin na ratowniczki i muszą zaliczyć jeszcze tylko jeden test – sztuczne oddychanie. Jednak nie mają do tego fantoma i oczekują, że mężczyźni wybawią ich z opresji.

Jak się zapewne domyślasz, faceci nie odmawiają pomocy dziewczynom ubranym, jak niegdyś Pamela Anderson i chętnie udają wyciągniętych z wody topielców. Układają się na ręcznikach, otwierają usta i…zaczynają żałować swojego heroizmu.Prank jest w konwencji podobny do wkrętu, w którym dwie gwiazdy porno proponują studentom trójkącik, który ma być początkiem ich kariery w różowej branży

Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 13.07.2015