Barobot - polski robot do drinków

Polak potrafi! Po grze Superhot, która w mgnieniu oka podbiła kickstartera teraz przyszła pora na urządzenie, które naszym skromnym zdaniem również stanie się hitem! Poznajecie Barobota - robota robiącego drinki. Barmani z pewnością nie będą zachwyceni…
robot robiący drinki


Robot ma uchwyty na 12 butelek. W każdej z nich znajduje się specjalny koktajl. Po ich umiejscowieniu spragniony człowiek będzie mógł wybrać jeden z 1000 drinków, jakie barobot jest mu w stanie zaoferować. Naciska na ekranie miksturę, na którą ma ochotę i … daje pole do popisu maszynie. Ta odmierza proporcje, miesza i umieszcza je w szklance. Gotowe!

Impreza? Urządzenie ma 100 ledowych lamp, które są w stanie dostosować się do typu posiadówki. Mało tego! Dzięki specjalnej aplikacji na smartfony użytkownik może wybrać drinka lub… skomponować swojego.

robot robiący drinki

Całe urządzenie jest lekkie i bardzo poręczne. Waży zaledwie 16 kilogramów. Szerokie jest na 36, a długie na 88 centymetrów. Kampania dopiero ruszyła. Konstruktorzy zbierają kasę. Naszym zdaniem sukces gwarantowany. Bo któż z nas nie chciałby mieć go w domu?

Według nas urządzenie ma tylko jeden minus. Konstruktorzy nie pomyśleli o tym by barobot zrobione przez siebie drinole  roznosił.
Dodał(a): Johny B. Wtorek 20.05.2014