Bankomat z pizzą

To może być największy przełom w dziejach ludzkości od czasu wynalezienia puszek do piwa. W USA powstał pierwszy na świcie bankomat, wydający świeżutką i gorącą pizzę.

Działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ma przejrzysty ekran, miejsce na pieniądze i jest wielkości zwykłego bankomatu ulicznego. Nie jest to jednak zwykły bankomat, ponieważ zamiast pieniędzy, wydaje coś znacznie, znacznie lepszego – cieplutką, pachnącą i chrupiącą pizzę.

To genialne urządzenie zostało właśnie zainstalowane z myślą o tamtejszych studentach w amerykańskim uniwersytecie Cincinnati w stanie Ohio. Szczęściarze! Dzięki temu teraz za każdym razem, gdy do późnych (czy może wczesnych?) godzin porannych będą ostro zakuwać (czytaj: ostro chlać), będą także mogli złapać najlepszy na świecie posiłek na nocne gastro. I to zaledwie w 3 minuty. Bo właśnie tyle czasu ma zająć „pizzomatowi” przygotowanie świeżego placka.Przygotowanie? Ale jak to?! A tak. W maszynie znajdują się bowiem wcześniej zamrożone pizze (podajnik jest w stanie pomieścić ich aż 70), które ów „bankomat” automatycznie pobiera i podgrzewa we wspomniane już 3 minuty. Wystarczy tylko wybrać za pomocą dotykowego ekranu ulubione składniki i sos, a w pełni automatyczna maszyna sama upiecze i wyda w ładnym, kartonowym pudełku ciepłą pizzę o średnicy 30 cm!Przyznacie sami, że to genialne urządzenie. Nie dość, że zaoszczędza czas (wszyscy wiemy, że nocne dostawy trwają z reguły jakieś 2 godziny, więc zanim gość z pizzą się pojawi, to wszyscy zdążą już trzy razy zapomnieć, że w ogóle cokolwiek zamawiali), to dodatkowo może uratować czyjeś zdrowie. W końcu próby samodzielnego upieczenia mrożonej pizzy po pijaku mogą skończyć się bardzo źle.


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. Facebook, Pizza ATM Piątek 05.08.2016