Bankomat-samochód na telefon

Jesteś na jakimś wygwizdowie, gdzie nie ma bankomatu, a pilnie potrzebujesz wypłacić gotówkę? Bank ma dla ciebie rozwiązanie - bankomat w formie taksówki, który przyjedzie pod wskazany adres!

shutterstock_115404850.jpg

Czy zdarzało ci się czasem szukać bez skutku bankomatu, kiedy pilnie potrzebowałeś gotówki? Jeśli tak, mamy dla ciebie dobrą wiadomość - być może był to ostatni raz! Jeden z polskich banków rusza bowiem z nową ofertą - bankomatem, który można zamówić jak taksówkę. Ty czekasz grzecznie pod wskazanym adresem, a pieniądze podjeżdżają ci pod nos. Wygodne, prawda?

Bankomat na kółkach jest owocem banku i aplikacji iTaxi. Na początek usługa będzie dostępna w Poznaniu, Warszawie i Elblągu, ale w planach jest rozszerzenie działalności na całą Polskę. Oferta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, bowiem oprócz bankomatu można będzie także zamówić wpłatomat, który na koniec dnia zabierze dzienny utarg w gotówce i błyskawicznie przeleje ją na konto właściciela firmy.

Aplikacja, dzięki której zamówisz mobilny bankomat będzie dostępna na systemy Android i iOS, a jeśli chodzi o sam samochód, wygląda na to, że będzie to BMW i3 z napędem elektrycznym.

Co ciekawe, usługa ma być całkowicie darmowa, ale oczywiście będzie dostępna jedynie dla klientów biznesowych wspomnianego banku.


Dodał(a): BJ Poniedziałek 15.09.2014